O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[ACCEPTATA]Cerere Unban Wolf

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Wolfyyy

leganar
Reaction score
0
Nick-ul dvs.: Wolf
Nick-ul adminului: Nu stiu..
STEAM:ID (numeric - format STEAM_0: ) : STEAM_1:0:181676771
IP [ VERIFICA AICI ]:86.120.251.87
Prime [ON/OFF] : ON
Dovada Prime [SS in Game]: Motivul pentru care ati fost banat ( VERIFICA AICI ): ”Duplicate account”
Data,ora si harta cand ati fost banat (cu aproximatie): 10.07.2021 10:45 , nu stiu harta
Dovada (screenshot consola): -Sincer nu stiu ce s-a intamplat..nu am mai intrat de mult pe server iar acum cand am vrut sa intru imi zice ca am BAN..am aflat ”motivul” (cel mentionat mai sus) dar nu am alte conturi secundare..
Aș dori sa discut cu un admin despre acesta problema daca este posibil

Wolfyyy

leganar
Reaction score
0
Nu este al meu..nu stiu nimic despre acel cont..
Singurul cont pe care am mai jucat CS:GO (si doar competitive , nu am jucat pe servere) este acesta :https://steamcommunity.com/profiles/76561198167387939/
Si nu l-am mentionat mai sus deoarece nu este contul meu...mi-a fost imprumutat de un prieten pentu a juca la rankuri mai mici.. . Contul are Prime , puteti vedea medalia in inventar , are o vechime de peste 5 ani si am jucat cateva meciuri de compe pe el deoarece pe contul meu am rank prea mare ca sa pot juca cu alti prieteni..
Daca doriti putem tine o conversatie amanuntita pe discord , insa contul prezentat mai sus de catre L1ttle(https://steamcommunity.com/profiles/76561199174547842~) nu imi apartine !

BuGsYGO

Moderator
Reaction score
40
"Cererile de unban se fac in maxim 7 zile de la data banului,in caz contrar cererea va fi automat respinsa ."
Daca erai atent si citeai, gaseai acest rand si realizai ca nu mai are rost faci cerere unban.

Wolfyyy

leganar
Reaction score
0
"Cererile de unban se fac in maxim 7 zile de la data banului,in caz contrar cererea va fi automat respinsa ."
Daca erai atent si citeai, gaseai acest rand si realizai ca nu mai are rost faci cerere unnban
Am citi si acel rand , dar tiinand cont ca am primit ban pe un motiv nesemnificativ m-am gandit ca puteti trece cu vederea..
Plus ca nu stiam ca am primit ban...am intrat pe server , am vazut ca m-a scos si am crezut ca e full serverul si ca nu am loc.. . Tocmai ieri am observat ca am primit BAN..
Si sincer nu mi se pare normal sa primesc BAN permanent pentru un astfel de motiv tiinand cont ca nu am intrat cu alte conturi..

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6