O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[ACCEPTATA]CERERE UNBAN MAJ3ST1C

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

MAJ3ST1C

leganar
Joined
Nov 9, 2020
Messages
7
Reaction score
2
TTDDGaW.png
Nick-ul dvs.: MAJ3ST1C GO.LALEAGANE.RO
TTDDGaW.png
Nick-ul adminului: alphers
TTDDGaW.png
STEAM:ID (numeric - format STEAM_0:): STEAM_0:1:506257046
TTDDGaW.png
Motivul pentru care ati fost banat ( Verifica Aici! ): Duplicate account.(wallhack) pe celalalt cont. Am fost banat pe contul meu secundar (MAJ3ST1K GO.LALEAGANE.RO) pentru wallhack. Eu nu am folosit wall. Am vorbit cu alphers si el mi.a zis sa intru cu contul main dar m.am uitat pe gobans si am ban de la console pt duplicate account. Am prime cumparat pe ambele conturi si pot sa dau dovada. Eu nu folosesc coduri mai ales ca am bagat bani. Fazele cu flashuri au fost ca nu le.au dat cum trebuie si am luat doar o parte din flash sau ca am luat full flash si am tras cand am crezut eu ca va iesii sau am avut noroc. Nu trebuie sa vad ca sa trag. Alte faze sunt cand verificam colturi si locuri unde sunt sanse mari sa se ascunda cum ar fii ct pe cache cand bomba e plantata in b si nu are timp sa dea def. Am fost suspectat de wall ca am level 2 cont nou si nu pare ca am prime (desi am). Nu am intrat cu contul main deoarece deja incepusem sa ma joc de pe contul secundar si facusem credite rank etc.
TTDDGaW.png
Data,ora si harta cand ati fost banat (cu aproximatie): 10/11/2020, 21:26, cache
TTDDGaW.png
Dovada (screenshot consola):
1605032857117.png

TTDDGaW.png
Nu am sa dau reply la cererea mea, daca vreau sa adaug ceva dau edit la cererea facuta si adaug acolo ( altfel primesc T/C si ramane BAN-ul)[Da/Nu]: da#
Dovezile ca am prime pe contul banat sunt aici:
1605116027252.png

Acesta este contul mai secundar cumparat pe 7 noiembrie 2020
1605116198220.png

Acesta este contul mei main cumparat in 2019.
 
Last edited:
Joined
Jun 1, 2020
Messages
241
Reaction score
19
Location
Bucuresti
1. Trebuie screenshot la consola.
2. Poti intra de pe main linistit atata timp cat il ai. Motivul tau a fost "pai am inceput deja pe asta".
3. O sa trag concluzia ca fac rau cand va raspund la mesaje in privat pe discord. Nu bine, caci totusi va ascult desi nu sunt obligat.
Raman la aceeasi concluzie: ai folosit wallhack, n-ai prime. Din punctul meu de vedere, poti juca linistit de pe main atata timp cat n-ai coduri.
Succes!
 

MAJ3ST1C

leganar
Joined
Nov 9, 2020
Messages
7
Reaction score
2
in cazul lipsei licentei NON-Prime jucatorii pot fi banati fara dovada).

te asteptam cu main
am incercat sa intru cu contul main http://steamcommunity.com/profiles/76561198972779821 dar imi tot iau ban pentru duplicate account si am avut prime si pe contul care a fost banat https://steamcommunity.com/profiles/76561199104501678 are level 2 pe csgo deoarece primeul e cumparat nu facut prin level.
edit: Nu stiam ca nu am voie sa dau reply DELOC am crezut ca am voie sa dau reply la alte raspunsuri vazusem ca si altii au facut. Nu o sa se mai intample.
 
Last edited:
Joined
Jun 1, 2020
Messages
241
Reaction score
19
Location
Bucuresti
am incercat sa intru cu contul main http://steamcommunity.com/profiles/76561198972779821 dar imi tot iau ban pentru duplicate account si am avut prime si pe contul care a fost banat https://steamcommunity.com/profiles/76561199104501678 are level 2 pe csgo deoarece primeul e cumparat nu facut prin level
S-a inteles din prima ta postare. Ai fost de acord sa nu dai reply la topic, ba chiar mi-ai scris pe discord "cum nu am voie sa raspund la cerere o sa scriu aici.". Asteapta raspunsul final.

Personal consider o prostie sa intrii de pe conturi goale "fara motiv" pe un server prime only. Se vede foarte clar ca esti constient ca nu se observa faptul ca ai prime, dar totusi nu preferi sa joci cu main-ul. Oare de ce?

EDIT: Se pare ca nu ai inteles. Nu te-am banat pentru ca n-ai prime, ci pentru ca ai antiflash/wallhack. Daca se va putea debloca main-ul tau, e ok., mai bagi o fisa. Daca nu, data viitoare incearca sa nu mai fiti "smurferi" sau codati pe conturi mici, pe publice.
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top