O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Reclamatie know.w0w

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

V i e r m e

leganar
Joined
May 29, 2019
Messages
12
Reaction score
0
Age
29
Nick-ul tău (numele cu care jucați pe server):Vierme
Nick-ul celui reclamat:know.w0w
Ora/Data:19.01.2020 ora 17:20-17.$0
Motivul reclamației:Transfer aiurea la tero
Dovezi:https://imgur.com/a/XG5BeTn
Mapa (dacă dovada este demo):Mapa curenta:nu am fost atenta la mapa
Alte detalii:Era fd si a dat cu flash,l-am vazut si am spus sa il omoare pe know cand il vad ca a dat cu flash,a inceput cu amentari daca am dovezi ca imi da transfer.Mi se pare absurd sa ai functie si sa suferi asa aiurea.Se observa in consola cum a dat cu smoke.Martor silviu93 lu care ii multumesc pentru dovezi!
 

KpTHelper

banned
Joined
Dec 1, 2019
Messages
124
Reaction score
0
Age
24
Pro, deoarece a dat cu flash si mai ii da si transfer dupa ce il omoara, bro, e de bun simt ;) esti si admin.
 

Ciprian andrei

leganar
Joined
Jul 7, 2019
Messages
44
Reaction score
0
Age
21
Imi place ca ai tupeu sa faci si reclamatie, am aruncat cu flash unde este jocul nici de cum unde erau CT/simon, erai pe casa si m-ai vazut aruncand cu flash si eram la joc, ma omori aiurea si dupa incepi cu amenintatile. Poate ca suntem helperi dar nu trebuie sa ne fie frica acum pentru fiecare comanda pe care o aplicam sa ne faca reclamatie cineva, suntem parte din staff si vream eu cel putin vreau respect nu sa fiu luat peste picior. Daca aplicam comenzi pe jucatori este dintr un motiv anume cel putin eu, motivul transfer-ului este pentru faptul ca mai omorat aiurea.
 
Joined
Oct 24, 2018
Messages
53
Reaction score
0
Location
Brasov
Dacă nu are demo nu se poate dovedi vinovăția pentru noi , cei ce nu eram pe sv , până nu primim un demo eu sunt contra!
 
Last edited:

Herme

leganar
Joined
Dec 19, 2019
Messages
190
Reaction score
1
Age
23
Tu ca admin trebuie sa fii mai intelegator si sa faci totul cu o anumita indulgenta .Daca erai mai intelegator nu se ajungea la o reclamatie asa ca eu sunt PRO pentru un avertisment .
 

V i e r m e

leganar
Joined
May 29, 2019
Messages
12
Reaction score
0
Age
29
Imi place ca ai tupeu sa faci si reclamatie, am aruncat cu flash unde este jocul nici de cum unde erau CT/simon, erai pe casa si m-ai vazut aruncand cu flash si eram la joc, ma omori aiurea si dupa incepi cu amenintatile. Poate ca suntem helperi dar nu trebuie sa ne fie frica acum pentru fiecare comanda pe care o aplicam sa ne faca reclamatie cineva, suntem parte din staff si vream eu cel putin vreau respect nu sa fiu luat peste picior. Daca aplicam comenzi pe jucatori este dintr un motiv anume cel putin eu, motivul transfer-ului este pentru faptul ca mai omorat aiurea.

Nu iti este rusine sa minti cu nerusinare?Erai fd ,eu eram pe acoperis si ai dat cu flash dupa mine si ai fugit in speranta ca nu te vad.Am zis omorati-l pe know si ai inceput cu amenintarile la microfon ca daca te omor am transfer.Nici eu nu joc de ieri sa fiu obsedat dupa kill,ai aruncat trebuia sa accepti ideea ca o sa fi omorat.Nu sa suferi ca esti helper.
 

Anuradhapura

leganar
Joined
Aug 27, 2016
Messages
415
Reaction score
5
Location
Bucuresti
Țin să-l cred pe Vierme. Know, faci multe prostii și playerii se plâng de tine ca ești tare-n gură. La următoarea mică greșeală îți scot adminul. Nici nu mai știu a cata sancțiune e asta.
Adminul în cauză primește suspend 5 zile.

Vierme, data fii mai atent unde faci reclamația.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top