O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Întrebare?

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 16, 2010
Messages
153
Reaction score
38
Age
43
Location
oltenita
De ce lista de admini se afla la admins only? De ce sa nu fie transparenta? Poate vreau sa raportez pe cineva si nu imi mai aduc aminte numele, iar lista de admini ma ajuta cu memoria! Rog sa nu imi mai stergeti topicurile de la discuții libere, ca de aia are numele asta, sa isi spuna liber fiecare parerea!
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,889
Reaction score
612
1. Securitatea acceselor este motivul pentru care adminii nu sunt, public, afisati. Aceasta optiune exista inca de la infiintarea acestui server( dificil de inteles cum de pui aceasta intrebare dupa doi ani si jumătate, mai ales că subiectul a fost discutat anterior intr-un topic pe care l-ai putut accesa, ca admin) . Exista evidență cu activitatea adminilor, astfel incat raportarea unei situații nu ramane nerezolvata.
2. Nu cunosc sa se fii șters vreodata un topic de la aceasta rubrică. Din cate stiu, la aceasta rubrică, ai initiat un singur topic, înaintea acestuia. Il gaseti, daca ai rabdarea sa cauti. Probabil, inchiderea mai multor topicuri lasate deschise pentru mult timp a determinat o modificare a aranjarii acestora in rubrică.
 
Joined
Nov 16, 2010
Messages
153
Reaction score
38
Age
43
Location
oltenita
Ok! Inteleg raspunsul! am sa revin cu altul! Am omis sa vad rubrica respectiva, de bine de rau mai arunc un ochi pe aici fata de admini care nici macar nu au cont 👊. Observ ca fiecare raspuns este din ce in ce mai rece.oare cand ai sa lasi orgoliile in spate si sa traiesti in prezent? Bafta
 
Joined
Mar 12, 2017
Messages
351
Reaction score
22
Age
29
Daca iei ban sau kick, gag, slay etc si crezi ca s a incalcat regulamentul vei avea in consola dovada si o poti arata fara probleme aici, o poti incarca, iar noi o sa luam la cunostinta problema :d
Pararea mea e ca nu e treaba ta de ce au sau n-au anumiti admini cont pe forum.
Salut :d
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,889
Reaction score
612
Ai scos si slot😅 cel mai baiat de baiat esti.
Inteleg ca acest topic este modul in care ai anuntat ca ai pierdut accesul, dupa ce "ai aruncat, de bine de rau, un ochi pe aici, fata de admini"
 
Joined
Mar 12, 2017
Messages
351
Reaction score
22
Age
29
In primul rand habar n-aveaem cine esti, in al doilea rand ti-am raspuns la subiect fara a ma abate prea mult de la el, Sinister.

Eu nu sufar de grad sau de alte chestii, sunt jucator ca si restul.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top