O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA asdass

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 14, 2008
Messages
899
Reaction score
0
Age
31
Location
Brasov
Re: Silent aim

demo-ul facut de un jucator stiu sigur ca iese curat. nu se vede si wallul cand il vizionezi tu.
 
Joined
Jun 26, 2011
Messages
10
Reaction score
0
Re: Silent aim

Deci un player joaca cu wall, isi face demo si se vad playerii prin pereti, iar cand il vizionez eu, nu se mai vad playerii prin pereti? /:)
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Re: Silent aim

Respectivul ce joaca cu wall e normal ca ii vede , de aceea e wall ...logic ! Cel ce sta spectator pe el , nu poate vedea adversarii ...de aceea sa infiintat ESP ! Codurile avanseaza pe zi ce trece , deasemeni cei ce combat acest " fenomen " incearca sa tina piept ...in acest caz e vorba de ESP ! La anti-ss , e vorba de un set de print-uri cu sigiliu !
 
Joined
Jun 26, 2011
Messages
10
Reaction score
0
Re: Silent aim

Respectivul ce joaca cu wall e normal ca ii vede , de aceea e wall ...logic ! Cel ce sta spectator pe el , nu poate vedea adversarii ...de aceea sa infiintat ESP ! Codurile avanseaza pe zi ce trece , deasemeni cei ce combat acest " fenomen " incearca sa tina piept ...in acest caz e vorba de ESP ! La anti-ss , e vorba de un set de print-uri cu sigiliu !

Vai.. ce intreb eu si ce mi se raspunde..
Jupi'er eu am intrebat altceva, si am citat de mai sus:
Citez ---> "NICIODATA nu puneti playerul sa-si faca demo singur, deoarece va iesii clean [ chiar daca foloseste wall ... ]"
Intrebarea mea este: daca tu ai wall si iti faci singur demo, apoi imi dai mie sa vizionez, nu apare wall-ul in demo? /:)
Pai comanda demo inregistreaza tot ceea ce vede playerul pe monitor.
Cum ar putea sa nu inregistreze wall-ul? :)

demo-ul facut de un jucator stiu sigur ca iese curat. nu se vede si wallul cand il vizionezi tu.
Cum adica demo-ul facut de un jucator?
Fi te rog mai coerent sa inteleg.. demo-ul facut de un jucator oarecare, sau de jucatorul cu wall? :)
De ce nu s-ar vedea wall-ul?
Ma-ndoiesc, dar poate ca daca mi-ai da niste argumente, te-as crede.

Sau cu alte cuvinte: daca eu bag wall, imi fac singur demo, si ma bag la un mix.. apoi pot da demo-ul amicilor mei ca sa vada ce bine am jucat? ..iar ei nu vor vedea wall-ul in demo?
N-as prea crede :)
 
Last edited:
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Re: Silent aim

Cu asta nu stiu sa te lamuresc deoarece nu am jucat codat niciodata ...Sper sa te ajute altcineva :) !
 
Joined
Jun 26, 2011
Messages
10
Reaction score
0
Re: Silent aim

M-ai lamurit. Daca e adevarat.. e nasol.. fiindca atunci degeaba exista unele servere care au amx_demo player, sau cum o fi comanda.
Am sa caut un valve pe torente sa testez, apoi il vizionez cu steamul :D
Mersi frumos pentru explicatii.
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Re: Silent aim

Exista un plugin de genu , insa da foarte multe erori ....unui player ii face demo , la alti 10 nu ! De accea nu il recomand nimanui ! Singura dovada care coboara esti suspiciune e demo-ul !
 

ivanciprian

leganar
Joined
Apr 26, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Age
32
Re: Silent aim

vai treaba asta cu demou e nasoala rau.pai eu am dat search pe youtoube si au fost prinsi destui prin divizia a pgl cu wall .aia au htvl si nu inteleg cum de ei nu au iesit curati daca e asa cum zice bonano.
eu stiam ca daca iti faci singur demo iti apare exact cum joci tu.dati pe youtoube history cs cu wall sa vedeti fazele.le arata pe un demo curat (demoul facut de spectate) si pe un demo arata wall(demoul facut de playerul ce juca cu wall)
 
Last edited:

Bonanno

hall of fame
Joined
May 2, 2010
Messages
6,120
Reaction score
261
Re: Silent aim

Pai in HLTV normal ca nu se vede nimic, dar se poate pune wall peste el si se observa foarte usor daca jucatorii au sau nu vreun cod.

eu stiam ca daca iti faci singur demo iti apare exact cum joci tu.dati pe youtoube history cs cu wall sa vedeti fazele.le arata pe un demo curat (demoul facut de spectate) si pe un demo arata wall(demoul facut de playerul ce juca cu wall)

Ivane, tu mai crezi in Mos Craciun ma?
 

ivanciprian

leganar
Joined
Apr 26, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Age
32
Re: Silent aim

retrag cuvintele.m-am uitat la demourile cele 2 aim si test unde s-a vazut clar.gg pt lamuriri.
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top