O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban Z3nitsu

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 19, 2022
Messages
413
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
https://storage.csgostats.ro/s/D8GLn3TJjxbZGak 0:58 vezi ca ti zboara tinta instant.

https://storage.csgostats.ro/s/Sk478baNmHWYzQD 0:19 iarasi


De la 3 cu 20, 5 cu 19 etc sa faci scorurile astea dintr o data e ceva, intr o 100 de ore de la ultimul ban s a invatat cs instant, la prima cerere unban ai scapat, acum sper sa nu, te am tot urmarit de la unban ul ala, nu jucai nimic apoi dintr o data rupi, da rupi nu gluma,
 

Attachments

  • Counter-strike 2 Screenshot 2024.04.12 - 22.03.12.75.png
    Counter-strike 2 Screenshot 2024.04.12 - 22.03.12.75.png
    1.2 MB · Views: 7
  • 38484376_20240412213421_1.jpg
    38484376_20240412213421_1.jpg
    287 KB · Views: 6
  • image.png
    image.png
    59.3 KB · Views: 7

petrovandavid

leganar
Joined
Mar 25, 2024
Messages
16
Reaction score
7
in primul si al doilea video ma jucam for fun mutam tinta aleatoriu for fun pozele sunt facute pe d2 care e harta mea preferata si a doua este pe inferno unde sunt bun la ct cu m4a1es ati si vazut ca nu faceam killuri la t eram slab si asa sunt si in al treilea video ma jucam la prosteala trageam aleatoriu eu va spun si am mai spus jur pe DUMNEZEU ca nu am cod eu joc minim 10h pe zii sunt cam disperat stiu nu am viata sociala mam bucurat mult cand sau adaugat case-urile si chiar imi place mult sv asta e ca si cum iai da ban celui mai mare fan faptul ce ma suparat este ca nu am apucat sa deschid cele 50 de cutii clutch
Scuze Arrow si Shokaron daca va rapesc din timp stiu e weekend
 

daubox

leganar
Joined
Dec 20, 2021
Messages
94
Reaction score
82
Location
Suceava
El are cont cu 500 ore, cont nou dar el e disperat după joc și joacă zilnic câte 10h pe zi😂😂, conturile vechi unde-s? Tu te joci la prosteală și când nu e un admin, ești no.1, cum aveai într-o zi 19-8 sau ceva de genu, killuri cu awp, au intrat și Bad ger și arrow, surpriza 5-10 pe următoarea harta, păi cum explicăm astea? Nu mai vorbim de videourile lu arrow, prea la prosteală îți sare pe cap, știi ce zic?
 

Ioading

leganar
Joined
Jun 12, 2022
Messages
257
Reaction score
93
Location
Ploiesti
contra unbann,ce se vede in primele 2 clipuri se aseamana foarte mult cu macro,adica iti trage tinta pe jucator/player automat tu doar apesi click si tragi,este ca un semi-aim..nu aim 100% este acolo o chinezarie de a incerca sa nu te prinda cineva cu coduri..succes
 

petrovandavid

leganar
Joined
Mar 25, 2024
Messages
16
Reaction score
7
El are cont cu 500 ore, cont nou dar el e disperat după joc și joacă zilnic câte 10h pe zi😂😂, conturile vechi unde-s? Tu te joci la prosteală și când nu e un admin, ești no.1, cum aveai într-o zi 19-8 sau ceva de genu, killuri cu awp, au intrat și Bad ger și arrow, surpriza 5-10 pe următoarea harta, păi cum explicăm astea? Nu mai vorbim de videourile lu arrow, prea la prosteală îți sare pe cap, știi ce zic?
nu am conturi vechi ma joc mult cand am timp si ma joc numai pe comunitare nu am fost no 1 pentru ca robertmt avea aproape 70 killuri cand aveam 19-8 era pe d2 unde jucam la short cu awp la ct dupa ce au intrat badger si arrow era harta mirage unde fac maxim 5 killuri ca intru tare la window si ma duc jungle eu va spun ca nu mia sarit am mutat eu tinta se vede ca in videoclip fac o 1 pauza si mut tinta pe el si am contul de 5 luni in care primele trei luni nu jucam 1h-2h+faceam parkour si am tras pe ala din bucatarie care ma speriat eu am fost acolo sa fac parkour si am tras un incarcator pe langa
 
Last edited:

petrovandavid

leganar
Joined
Mar 25, 2024
Messages
16
Reaction score
7
contra unbann,ce se vede in primele 2 clipuri se aseamana foarte mult cu macro,adica iti trage tinta pe jucator/player automat tu doar apesi click si tragi,este ca un semi-aim..nu aim 100% este acolo o chinezarie de a incerca sa nu te prinda cineva cu coduri..succes
nu stiu cei ala macro am 10 ani intrebati copii de 10 cei ala macro eu cunosc un cuvant asemanator macarons prajituri din franta nu mia tras pe cap fac pauza 1 secunda simi misc tinta daca aveam ceva pe ala de pe harta inferno de la bucatarie ii dadeam 1tap nu trageam un incarcator pe langa el+faceam parkour si am ajuns la bucatarie unde ma speriat ala si am mai jucat multe meciuri dupa inferno videoclipuri arrow nu are pe mirage ca am 5-20
 
Last edited:

G4BR13L

Awp/Strike.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Mar 6, 2022
Messages
157
Reaction score
26
Age
32
Location
United Kingdom
CONTRA UNBAN
Boostezi acele ore, nu-mi spune mie ca sunt toate jucate ca nu te cred, ți-o mers odată sper ca a doua sa nu te mai vad.
Ai cod la buton, ai așteptat sa boostezi mai multe ore sa pari legit, îmi pare rău ca nu suntem la un nivel asa de scăzut sa băgam botul.
✌️
 
Joined
May 19, 2022
Messages
413
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Nu mai fa free chat aici, nu raspunde la orice comentariu cu niste dume lacrimogene, nici aia 10 ani nu i ai, ai mai mult, eu doar ti am dat senzatia ca ai scapat, prima oara am fost contra banului, faceai biste scoruri slabe rau, dar dupa ceva timp cand te am vazut ca treci de 20 am inceput sa te urmaresc, tot asa, cand ma puneam nu miscai, ti am filmat gameplay, se plangea lumea de tine da pe demo uri nu se vedea nimic cat stateam pe tine, si am pus playeri sa se uite cand nu s eu, sa ni trimita scorurile, te am intrebat intr o seara in privat cumde ai dat drumu la brate brusc asa ca de la scorurile alea negative rau sa ai scoruri de cineva care se rupe si transpira e ceva, si te am prins saptamana trecuta pe inferno, eram cum iesi din rampa tero si m am ascuns in partea dreapta , ai iesit double jump cu awp ul si nu ai verificat absolut nimic, din saritura direct cap mi ai dat, lucky shot? Posibil, dar si headshot si prin perete, wall nu ai ca te am urmarit da ti fuge tinta si ti fuge rau, cu totii avem zile bune si proaste pe joc dar tu de o bucata ai descoperit succesul. Repet, doar ai avut senzatia ca ai scapat. Cat despre trasul prin smoke uri aveti unii senzatia ca daca e smoke e zid, cu totii spamam smoke urile inclusiv eu plus ai damage info si daca vezi ca i dai, apesi mai mult. Tot te am urmarit te am filmat am sters ca nu erau demo uri de ban dar pana aseara. Ce e destul e destul.
 

Shad0

Super-Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Jun 7, 2022
Messages
410
Reaction score
257
nu stiu cei ala macro am 10 ani intrebati copii de 10 cei ala macro eu cunosc un cuvant asemanator macarons prajituri din franta nu mia tras pe cap fac pauza 1 secunda simi misc tinta daca aveam ceva pe ala de pe harta inferno de la bucatarie ii dadeam 1tap nu trageam un incarcator pe langa el+faceam parkour si am ajuns la bucatarie unde ma speriat ala si am mai jucat multe meciuri dupa inferno videoclipuri arrow nu are pe mirage ca am 5-20


F0Uqdnu.jpeg


Acest website este disponibil doar utilizatorilor cu varsta minima de 13 ani.
 

petrovandavid

leganar
Joined
Mar 25, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Nu mai fa free chat aici, nu raspunde la orice comentariu cu niste dume lacrimogene, nici aia 10 ani nu i ai, ai mai mult, eu doar ti am dat senzatia ca ai scapat, prima oara am fost contra banului, faceai biste scoruri slabe rau, dar dupa ceva timp cand te am vazut ca treci de 20 am inceput sa te urmaresc, tot asa, cand ma puneam nu miscai, ti am filmat gameplay, se plangea lumea de tine da pe demo uri nu se vedea nimic cat stateam pe tine, si am pus playeri sa se uite cand nu s eu, sa ni trimita scorurile, te am intrebat intr o seara in privat cumde ai dat drumu la brate brusc asa ca de la scorurile alea negative rau sa ai scoruri de cineva care se rupe si transpira e ceva, si te am prins saptamana trecuta pe inferno, eram cum iesi din rampa tero si m am ascuns in partea dreapta , ai iesit double jump cu awp ul si nu ai verificat absolut nimic, din saritura direct cap mi ai dat, lucky shot? Posibil, dar si headshot si prin perete, wall nu ai ca te am urmarit da ti fuge tinta si ti fuge rau, cu totii avem zile bune si proaste pe joc dar tu de o bucata ai descoperit succesul. Repet, doar ai avut senzatia ca ai scapat. Cat despre trasul prin smoke uri aveti unii senzatia ca daca e smoke e zid, cu totii spamam smoke urile inclusiv eu plus ai damage info si daca vezi ca i dai, apesi mai mult. Tot te am urmarit te am filmat am sters ca nu erau demo uri de ban dar pana aseara. Ce e destul e destul.
eu nu am niciun cod am 10 ani si nu vin cu dume lacrimogene ma joc mult pe sv la voi va puteti uita cate ore am pe sv la voi eu am incercat sa intru in comunitate sa fim prieteni etc imi dati ban pe un lucru nedrept faceam parkour am ajuns in bucatarie mam speriat de ala am tras un incarcator pe langa am mutat tinta pe el si am tras eu raspund la toti dau explicati ca sami iau unban am mai invatat sa joc si eu umpic cand joci excesiv inveti daca o sami mai sara tinta vreodata ma jur ca sterg cs2 si ma apuc de fornite toate scorurile bune sunt pe dust 2 si inferno dar mai pune pe dust2 ca pe aia mam jucat mult frumos sv vostru cu double jump case-uri dar unii oameni nu sunt de treaba si fac reclamatie pentru orice ai numai dovezi pe harti pe care sunt bun nu ai pe mirage
 
Joined
Jul 13, 2022
Messages
279
Reaction score
112
Location
Suceava
Contra,îți sare ținta,lasă joacă la mișto și parkour ca aici nu e minecraft pt parkour.Argumentele tale nu le înțeleg,te pierzi în cuvinte ,intri la window și faci 5 kill uri?Trebuie puțin să ai o poziție ca să faci 5 kill uri nu i așa ușor cum zici tu
 

petrovandavid

leganar
Joined
Mar 25, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Contra,îți sare ținta,lasă joacă la mișto și parkour ca aici nu e minecraft pt parkour.Argumentele tale nu le înțeleg,te pierzi în cuvinte ,intri la window și faci 5 kill uri?Trebuie puțin să ai o poziție ca să faci 5 kill uri nu i așa ușor cum zici tu
si eu am vazut ca sare aveam mare lag/internet slab ma jucam umpic de parkour ma pierd in cuvinte nu prea vorbesc/scriu cum trebuie 5 kill-uri doar pe d2 cand mai bateam oameni cu 1 hp nu joc la window maxim pe mirage fac 2 kill-uri de la leader nu pot intelege nici acum cum a sarit in halul asta am intrat astazi si nu mai era nimic am jucat si compe nu sarea era de la lag si m4a1s trage drept si nimeresti usor capul.
Scuze daca scriu prea mult eu astept decizia dar sper si ma rog la DUMNEZEU sa-mi iau unban.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top