O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Money

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

MoneyBoss

leganar
Joined
Apr 6, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Nick-ul tau: Money
Adminul care te-a banat ( Click aici: BannedBy ): ins
IP-ul tau ( Intra aici: VerificaIP si copiaza ip-ul afisat ): 93.44.104.243
ds4.php

SteamID ( Pui link de la profil: Click: SteamID si dai pe look-up ): 76561199528484344
Motivul pentru care ai luat ban: pentru reclama,si eu aveam doar numele ICE.***.RO in nume,dar el nici macar nu mio zis sa schimb numele si mio dat ban permanent
Data si ora banului ( Click aici: BanInfo ): 06/04/2024 3:25 AM
Snapshot ( Poza ca ai luat ban ):
Sunt de acord ca o sa primesc un raspuns in maxim 7 zile de la postare [ Da / Nu ]: Da (
 
Last edited by a moderator:

KoKo73

leganar
Joined
Jan 17, 2021
Messages
171
Reaction score
22
Location
romania
Din cate observ pe google este reclama si se pedepseste cu ban daca nu schimbi numele. Nu stiu daca ai fost avertizat dar asta trebuia sa stii si tu , deci in consecinta ai luat BAN corect.
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,562
Reaction score
778
Age
30
Location
Bucharest
Nu ai voie sa faci reclama. Daca promiti ca nu mai intri cu el atunci iti scot banul.
Dar sa nu se mai repete. Nu e de datoria adminului sa va avertizeze de reclama, e normal si stie toata lumea ca reclama este interzisa. Tine de tine ca jucator sa nu incalci regulamentul
 

ins1

leganar
Joined
Mar 14, 2024
Messages
49
Reaction score
1
Age
26
Location
Londra
Te-am intrebat ce este acel site din numele tau... nu ai raspuns.
 

MoneyBoss

leganar
Joined
Apr 6, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Te-am intrebat ce este acel site din numele tau... nu ai raspuns.
Asa,scuzatima de raspunsul tarziu dar am putine probleme in viata mea personala.
Deci ca sa clarificam cateva chestii tu nu mai intrebat despre numela la si plus ca te inteleg chapp dar la ora 4 dimineata nu mi am dat seama ca aveam acel tag in nume eram obosit
si vream doar ca sa ma pot juca si eu un 1 match si sa ma pun sa ma culc,si daca ins imi spunea ca aveam ice.usp.ro in nume,imi schimbam numele imediat dar eu nu am fost avertizat deloc si asta ma cam
enerveaza
 

MoneyBoss

leganar
Joined
Apr 6, 2024
Messages
4
Reaction score
0
eu nu am nimic cu acest baiat,dar ca sa imi iau ban permanent pentru "reclama" fara sa fiu avertizat sau ceva e aiurea,si nu e cum zici tu chapp ca
eu ar trebui sa imi dau singur seama ca am acel tag in nume
poate se intampla si la alte persoane ca uita ca au un tag in nume,si e responsabilitatea la staff sa faca chestia asta,ca nu le doare gatu sau mainile sa scrie sa schimbam numele
 

KoKo73

leganar
Joined
Jan 17, 2021
Messages
171
Reaction score
22
Location
romania
Data viitoare fii mai atent deoarece reclama se pedepseste cu ban permanent. Pro unban.
 
Joined
Jun 4, 2013
Messages
188
Reaction score
22
Age
38
Location
Teleorman
eu nu am nimic cu acest baiat,dar ca sa imi iau ban permanent pentru "reclama" fara sa fiu avertizat sau ceva e aiurea,si nu e cum zici tu chapp ca
eu ar trebui sa imi dau singur seama ca am acel tag in nume
poate se intampla si la alte persoane ca uita ca au un tag in nume,si e responsabilitatea la staff sa faca chestia asta,ca nu le doare gatu sau mainile sa scrie sa schimbam numele
next cand intri ai grija ce nume iti alegi !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top