O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Americanul

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

chrispbacon

leganar
Joined
Mar 22, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Nick: chris p baken
IP TAU: (editat de catre administratia LLG)
Steam/Valve Numeric: (editat de catre administratia LLG)
Ora / Data / Mapa: 14:40 / 3.22.2024 / de_ nuke
Adminul reclamat: Americanul
Motivul: injurii, considerand el si nu a vrut sa imi faca verificare
Dovada: https://ibb.co/album/PG1xrr

eu inca am deschis cs-ul.
 
Last edited by a moderator:
Joined
Apr 10, 2019
Messages
546
Reaction score
20
Mai bine te abtineai.. Ti-am cerut wg, cum se vede si din printul tau si ai zis ce??! "asa cretini sunteti, cereti wg pe respawn"? dupa care ai continuat si se vede si asta si din printurile tale si cele atasate de mine mai jos. Ti-am cerut wg, ai zis ca ai ban pe wg asa ca "ce verificare" sa iti fac, la filtrul de ulei de la masina, la directie ? Ai continuat cu injuriile dupa ce prima data ti-am dat gag, ai continuat pe u@ cu jignirile si ti-am spus A 3-A OARA NU TE MAI AVERTIZEZ...asa ca, scuteste-ma cu tupeul asta de "bombardier". App , vezi ca era si colegul BYMBO pe server si poate confirma sau eventual infirma spusele mele ! Invata sa vbesti frumos si sa nu te mai agiti atat cand ti se cere wg si sa jignesti ca "sunteti cretini, cereti wg pe respawn". Mai ai si tupeu sa faci cerere unban ?!?!? Citeste aici si apoi invata sa te comporti in societate : https://laleagane.ro/forum/threads/regulament-jucatori.674171/
Dovada :
 

F I N U

leganar
Joined
May 2, 2023
Messages
15
Reaction score
6
Nu meriți unban deloc la
Cum vorbești,și noi admini suntem oameni ca și voi,nu trebuie neapărat să ne înjurați,sau mai știu eu ce,ți a cerut un wg,timpul e de 10 minute,dacă în 10 minute nu îl dai,normal ca iei ban,și limbajul lasă de dorit
Sănătate!
 

chrispbacon

leganar
Joined
Mar 22, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Societetatea asta de multe ori nu se pupa cu realitatea, si sa iti dai cu presupusul despre o persoana doar din taste, zice multe despre tine sau amandoi, in cazul de fata. Nu era nevoie sa mai lasi si tu dovada, ca am facut eu screenshot la toata discutia, daca urmareai atent postarea.

Acceseaza linkul de mai sus unde am atasat un album special foto pentru tine, a se lua in considerare ca ultima poza e inceputul. O sa fii suprins cand o sa vezi ca ti-am zis de 2 ori ca vreau sa mi se faca verificare.

Eu am jignit, tu m-ai fortat prin egoul si frustrarea ta, sa zicem ca suntem chit. Asta daca poti analiza situatia cu acea parte a corpului care iti sade intre umeri. Sper sa nu fie si asta o jignire, doar relatez.

Si ca sa inchei, luand in considerare cuvintele "bombardier" si "societate", ma pui putin pe ganduri, cam sensibila discutia.

Multa sanatate!

@Finu De cand a devenit totul asa sensibil? Am jignit, mi-am asumat, cumva si el stie mai bine, m-a si fortat sa fac asta, abia astepta, dar a 3-a jignire a venit abia dupa ce i-am zis de 2 ori sa imi faca verificare, si el se facea ca ploua, in timp ce el imi scria "Mai ai 7min, mai ai 6min." Egoul asta prea mare nu face bine de multe ori. Asa ca adevarul unde este? Nu vreau sa o dau in polemici, asa ca inchei.
 

chrispbacon

leganar
Joined
Mar 22, 2024
Messages
3
Reaction score
1
ps: @HeroDoT- daca ti-ai permis sa ma faci bombardier, imi permit sa ma intreb si eu despre tine ca nu stiu ce ma nelinisteste mai mult, modul tau de exprimare sau modul de cum ai scris; asta asa ca sa ne legam de "societatea" virtuala.
 

Aud Culoriiii

leganar
Joined
Mar 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Si tu acuma vrei unban sa inteleg :)))) atata timp cat nu dai wg cand sa cerut reclamatie e inutila si ramai si cu ban :)))
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top