O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Mr_pr0

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Mrpr0

leganar
Joined
Nov 4, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Nick-ul tau: Mr_pr0
Adminul care te-a banat ( Click aici:
BannedBy ): pechinez
IP-ul tau ( Intra aici:
VerificaIP si copiaza ip-ul afisat ): 79.114.172.115
ds4.php

SteamID ( Pui link de la profil:
Click: SteamID si dai pe look-up ): https://steamcommunity.com/profiles/76561199054669891/
Motivul pentru care ai luat ban: nu cunosc
Data si ora banului ( Click aici:
BanInfo ): 18.03.2024, 18:52
Snapshot ( Poza ca ai luat ban ): nu am
Sunt de acord ca o sa primesc un raspuns in maxim 7 zile de la postare [ Da / Nu ]: da
 

Mrpr0

leganar
Joined
Nov 4, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Din tot demo ul prezentat de tine am inteles doar la ultima faza in care ai spus sau a spus altcineva ca ma uit prin pereti si ca "am iesit" direct pe ala.
Un demo in care se poate vedea 100% ca eu chiar "ma uit" prin pereti nu vad. Cum poti sa iti dai seama ca ma uit prin pereti in conditiile in care nu tu ai un "wall" sa vezi unde sunt adversarii, ca mai apoi sa spui ca "ii urmaresc prin pereti".

Cu respect!
 

KoKo73

leganar
Joined
Jan 17, 2021
Messages
171
Reaction score
22
Location
romania
Edit: Am reanalizat demo-ul si nu am vazut nimic. Pro unban
 
Last edited by a moderator:

KoKo73

leganar
Joined
Jan 17, 2021
Messages
171
Reaction score
22
Location
romania
Din tot demo ul prezentat de tine am inteles doar la ultima faza in care ai spus sau a spus altcineva ca ma uit prin pereti si ca "am iesit" direct pe ala.
Un demo in care se poate vedea 100% ca eu chiar "ma uit" prin pereti nu vad. Cum poti sa iti dai seama ca ma uit prin pereti in conditiile in care nu tu ai un "wall" sa vezi unde sunt adversarii, ca mai apoi sa spui ca "ii urmaresc prin pereti".

Cu respect!
Nu mai da reply si asteapta decizia finala te rog.
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,562
Reaction score
778
Age
30
Location
Bucharest
Din tot demo ul prezentat de tine am inteles doar la ultima faza in care ai spus sau a spus altcineva ca ma uit prin pereti si ca "am iesit" direct pe ala.
Un demo in care se poate vedea 100% ca eu chiar "ma uit" prin pereti nu vad. Cum poti sa iti dai seama ca ma uit prin pereti in conditiile in care nu tu ai un "wall" sa vezi unde sunt adversarii, ca mai apoi sa spui ca "ii urmaresc prin pereti".

Cu respect!
Am sa te rog sa astepti opinia adminilor referitor la demo.
Nu mai lasa reply. Daca adminii considera ca nu sunt dovezi concludente primesti unban
 
Last edited:

s4kal

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jan 9, 2010
Messages
490
Reaction score
223
Age
32
O sa am rugamintea sa lasi toate conturile de pe care ai mai jucat fie cu vac fie fara vac + pune profilul pe public sa vedem cate ore ai te rog frumos.
 

ins1

leganar
Joined
Mar 14, 2024
Messages
49
Reaction score
1
Age
26
Location
Londra
Au fost intr-adevar niste faze dubioase, dar din demo nu se vede cum ca ai avea wall. Pro unban
 
Joined
Jan 7, 2024
Messages
20
Reaction score
1
Nu imi dau seama din demo daca auzi sau nu, dar te uiti prin ziduri foarte mult. Sunt poate unele faze mai legite, dar unele foarte ciudate. Succes. Contra din partea mea.
 

G-Fuelu

leganar
Joined
Jan 21, 2023
Messages
127
Reaction score
17
pro unban chit ca ai avut unele faze dar sa zicem ca nu sti sa dai peek pe overpass corect :))
 

Mrpr0

leganar
Joined
Nov 4, 2023
Messages
4
Reaction score
0
O sa am rugamintea sa lasi toate conturile de pe care ai mai jucat fie cu vac fie fara vac + pune profilul pe public sa vedem cate ore ai te rog frumos.
Buna seara,

Am revenit cu, contul cel mare ( 8 ani vechime, se implinesc 9 ani pe data de 17.05. ): https://steamcommunity.com/id/georgebucuresteanu/ . Mentionez ca nu mai detin alt cont! In teorie nici nu este contul meu, acesta pe care am primit ban pentru "wall", este contul fratelui meu mai mic.

Am setat acum si configuratia profilul mic sa fie pe public.

Cu respect!
 

Ash

mademoiselle
Joined
Jan 9, 2017
Messages
101
Reaction score
22
M-am uitat pe demo, sunt prea multe faze de wallhack. Începând cu cele din wc-uri, până la ultima fază.
În loc să ții ținta unde trebuie să apară adversarii, tu ții ținta pe ei/pereți + rămâi cu ținta într-un singur loc și îi aștepți la wc-uri, deși.. oricând îți poate intra unul și din smoke (stânga), dar acolo tu nici nu te uiți.
Cum știm asta fără xray/wallhack? Folosim radarul. Unde sunt adversarii, acolo este și ținta ta.
Cât despre contul tău.. Ai 9 ani de Steam și 0 meciuri de Compe/Premier + 0 meciuri pe Cs Go? Văd că ai 3700 de ore în cs 1.6 și cam atât. Alt cs nu mai văd pe acolo.
Contra unban.
 

Mrpr0

leganar
Joined
Nov 4, 2023
Messages
4
Reaction score
0
M-am uitat pe demo, sunt prea multe faze de wallhack. Începând cu cele din wc-uri, până la ultima fază.
În loc să ții ținta unde trebuie să apară adversarii, tu ții ținta pe ei/pereți + rămâi cu ținta într-un singur loc și îi aștepți la wc-uri, deși.. oricând îți poate intra unul și din smoke (stânga), dar acolo tu nici nu te uiți.
Cum știm asta fără xray/wallhack? Folosim radarul. Unde sunt adversarii, acolo este și ținta ta.
Cât despre contul tău.. Ai 9 ani de Steam și 0 meciuri de Compe/Premier + 0 meciuri pe Cs Go? Văd că ai 3700 de ore în cs 1.6 și cam atât. Alt cs nu mai văd pe acolo.
Contra unban.
Salutare,

Da, intr-adevar contul mare nu are prea mult istoric deoarece la 5 luni aproximativ dupa ce am creat contul de Steam mi-a fost furat. Neavand Steam Guard activ pe vremea aceea deoarece eram mic si nu stiam cum stau lucrurile, rezultand VAC Ban pe cont. https://prnt.sc/t6APhiy1Ekco ( dovada cu 2933 zile de la VAC Ban, aproximativ 8-9 ani )

La faza din wc presupun ca te referi la minutele 2:04 - 2:30, am tinut si smoke si lungul cladirii, iar ultimul kill care a fost facut tot in wc a fost info care se aude destul de clar pe demo.

Cu respect!
 
Last edited:
Joined
Dec 27, 2017
Messages
195
Reaction score
25
Age
25
Location
Bucuresti,Sector 6
Contra unban . in caz că sunt nelămuriri .n-ai iesit niciodata peek fără să stii unde este adversarul mereu ai stiut pozițile, o fază in care să iesi in minus să ai un inamic care te campează sau ceva nu am văzut . Se vede că-i astepti să iasă fix in ținta ta.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top