O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Kevn

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 19, 2022
Messages
425
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
1). https://steamcommunity.com/profiles/76561199466947453

2). https://steamcommunity.com/id/realburgerkingusapart2/

3). Aceste ss uri cum ma puneam pe tine si cum stateai ba afk, ba spec si urmeaza si un clip in care o sa se observe ca dupa ce ai stat putin afk, te ai pus spec, eu m am bagat sa joc ai stat 10 secunde spec si te ai dus inapoi la ct, am murit si m am pus spec, nu mai jucai, stateai si inspectai grenada n b, ce e ciudat ca atinci cand eram la echipa adversa jucai, cum ma mutam sau spec sau ct, gata nu se mai juca, spec, afk, quit etc. per total vorba lui Red, rupeai si pana n momentul cand ti s a zis ca se sta pe tine ai inceput sa o lasi mai moale, stiu clar ca ti s a zis asta :)

View: https://youtu.be/W2vjwXOrz_g?feature=shared

Mult succes si te as ruga sa nu faci spam si aici ca la acele reclamatii.
 

Attachments

  • Counter-strike_2_Screenshot_2024.01.28_-_17.37.46.15.png
    Counter-strike_2_Screenshot_2024.01.28_-_17.37.46.15.png
    1.6 MB · Views: 10
  • Counter-strike_2_Screenshot_2024.01.28_-_17.38.37.97.png
    Counter-strike_2_Screenshot_2024.01.28_-_17.38.37.97.png
    976.9 KB · Views: 12
  • Counter-strike_2_Screenshot_2024.01.28_-_17.41.45.17.png
    Counter-strike_2_Screenshot_2024.01.28_-_17.41.45.17.png
    1.7 MB · Views: 11
Joined
Nov 29, 2022
Messages
58
Reaction score
12
Cont 1 nu este contul meu.
Cont 2 am jucat pe el dar este contul unui prieten, a jucat 1v1 cu cineva si a bagat hack. Daca vrei, intrem pe CS si ne uitam la demo-uri.

Si la 3, nu ai 1 demo cu mine cu "sus" moments dar ai cand dau inspect la o granada =))))

Am momente pe server cand incerc, si cand stau pe discord/twitch. Comentariul tau despre mutarile mele la spec -> t/ct sau ct/t -> spec nu isi au cazul. Nu sunt singuru, primul si nici ultimul care cand sta pe server da ALT + TAB si face altceva.

Nu ai un scor de 30-10 sau 10-30 cum zicea Red.

In regulament scrie de ban de aprox 1 an. Fiind invalid primul cont, nu vad rostul banului.
 

Ioading

leganar
Joined
Jun 12, 2022
Messages
260
Reaction score
93
Location
Ploiesti
Atunci ramai cu banul pt ca nu sunt conturile tale niciunul,intri joci de pe main nu de pe alte conturi .
 
Joined
May 19, 2022
Messages
425
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Cont 1 nu este contul meu.
Cont 2 am jucat pe el dar este contul unui prieten, a jucat 1v1 cu cineva si a bagat hack. Daca vrei, intrem pe CS si ne uitam la demo-uri.

Si la 3, nu ai 1 demo cu mine cu "sus" moments dar ai cand dau inspect la o granada =))))

Am momente pe server cand incerc, si cand stau pe discord/twitch. Comentariul tau despre mutarile mele la spec -> t/ct sau ct/t -> spec nu isi au cazul. Nu sunt singuru, primul si nici ultimul care cand sta pe server da ALT + TAB si face altceva.

Nu ai un scor de 30-10 sau 10-30 cum zicea Red.

In regulament scrie de ban de aprox 1 an. Fiind invalid primul cont, nu vad rostul banului.
Bai baiatule, m ai trolat toata mapa aia, despre ce vorbim? Ba spec ba in echipa, ba spec, ba in echipa si cand m am dus la tero jucai ct si sufereai pe chat ca n ai cu cine sa joci acolo ca aia nu vorbesc nu asculta si nici nu joaca, m ai purtat pe mapa aia numai la misto si faceai asta doar cand ma puneam pe tine, am gresit eu la descriere despre video, mama cum erai tu alt tab fix cand ma uitam pe tine, cand nu ma uitam jucai, eram pe tine si te ai dus b si in momentul spec ului pe tine te ai bagat si aproape toata runda ai dat inspect la grenada si foloseai f+r stii la ce duce la grenada chestia asta, te uitai prin pamant, pereti si nu jucai, lasa ma cu vrajelile, vb ta de pe diss, conturi nu mai ai dar tehnically yes dar era alu varu sau fratele ca nu mai tin minte, acum primul nu e al tau dar la al 2 lea te ai jucat la un prieten si s a jucat el cu coduri, n ai idee cat s a folosit duma asta, te ai jucat tu la prieten, hai las o balta, nu mai raspund, astept sa ia o decizie fondatorul, chiar daca ti da unban tot te ard asta constand sa mi iau remove si o sa am grija sa iei si pe viitor, nu e o amenintare e o realitatd, mult succes.
 
Joined
Nov 29, 2022
Messages
58
Reaction score
12
Bai baiatule, m ai trolat toata mapa aia, despre ce vorbim? Ba spec ba in echipa, ba spec, ba in echipa si cand m am dus la tero jucai ct si sufereai pe chat ca n ai cu cine sa joci acolo ca aia nu vorbesc nu asculta si nici nu joaca, m ai purtat pe mapa aia numai la misto si faceai asta doar cand ma puneam pe tine, am gresit eu la descriere despre video, mama cum erai tu alt tab fix cand ma uitam pe tine, cand nu ma uitam jucai, eram pe tine si te ai dus b si in momentul spec ului pe tine te ai bagat si aproape toata runda ai dat inspect la grenada si foloseai f+r stii la ce duce la grenada chestia asta, te uitai prin pamant, pereti si nu jucai, lasa ma cu vrajelile, vb ta de pe diss, conturi nu mai ai dar tehnically yes dar era alu varu sau fratele ca nu mai tin minte, acum primul nu e al tau dar la al 2 lea te ai jucat la un prieten si s a jucat el cu coduri, n ai idee cat s a folosit duma asta, te ai jucat tu la prieten, hai las o balta, nu mai raspund, astept sa ia o decizie fondatorul, chiar daca ti da unban tot te ard asta constand sa mi iau remove si o sa am grija sa iei si pe viitor, nu e o amenintare e o realitatd, mult succes.
Nu am zis odata ca contul acela este al varului/fratelui meu. "Technically yes" pentru ca am jucat pe el dar nu e al meu.

Eu de buna voie nu ma mut spec sau ct/t. Acele 2 conturi nu sunt fantoma. Primul cont efectiv nu are 1 prieten in comun cu al doilea sau contul meu principal.

Daca aveai dovada suspecta cu mine, ca sunt sigur ca nu esti singuru care a stat pe mine, puteai sa vii cu alte dovezi. Dar nu exista alte dovezi pentru ca nu sunt suspect. Am 1000 de ore si joc OK at best.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top