O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Arrow

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 29, 2022
Messages
58
Reaction score
12
Nick-ul adminului : Arrow

Nick-ul tau : Kevn

Motiv : Speculatii fara dovezi.

Dovada : https://laleagane.ro/forum/threads/cerere-admin-uʌǝʞ.861424/

1707602752548.png
 
Joined
Jul 13, 2022
Messages
282
Reaction score
112
Location
Suceava
Contra,dai rush,cauți să vorbești cu admini să intri în grație,dându te bine pe lângă ei.Nu are sens reclamația ta.Daca un admin îți dă contra înseamnă ca are punctul lui de vedere și știe ca faci ceva contra regulamentului sau ai un comportament inadecvat.Vrei dovezi? Se poate verifica log ul.Tinand cont ca si restul adminilor iti stiu comportamentul si sunt deacord cu arrow nu ai ce dovezi sa ceri+ai un cont cam ,,nout".Nu imi inspira incredere ca la 900 de ore sa dai de admin,uneori sa rupi alteori cand sunt mai multi admini sa faci maxim 1/2 kill uri pe runda si uneori nici alea.
 
Joined
Nov 29, 2022
Messages
58
Reaction score
12
Reclamatia a fost facuta cu un scop. Vreau dovezi ca eu dau rush sau ca am primit kick/slay pentru acest motiv.

Fara dovezi nu poti spune astfel de chestii.

Si la faza cu contul "nout", am avut admin pe alt server la mai putine ore. + Pe server scrie ca-ti trebuie 500+ ore, nu zice nimeni ca 900 sunt cam putine.
 
Joined
Nov 29, 2022
Messages
58
Reaction score
12
Daca tot prinzi atata tupeu ne zici si noua cum inainte faceai 60-10 si acum faci 1 frag la 3 runde ? intreb si eu asa pt un preiten
Daca intrai si tu pe server odata la saptamana, vedeai ca nu fac 10-30 cum ziceai tu. + CS2 si CSGO sunt jocuri diferite. Daca faceam 1 frag la 3 runde nu aveam K/D-ul care-l am pe server :)
 
Joined
Oct 7, 2021
Messages
294
Reaction score
134
Location
United Kindom
Contra
Reclamatia asta pe care o faci tu mi se pare inutila, esti foarte toxic, comentezi la orice decize pe care adminul o ia.
Propun sa iti vezi de treaba ta si sa te calmezi.
 
Joined
Nov 29, 2022
Messages
58
Reaction score
12
Toata lumea zice ca dau rush dar nu am primit 1 data slay/kick. Sa vina un admin cu niste log-uri sa vedem daca aveti dreptate =))))
 

Ioading

leganar
Joined
Jun 12, 2022
Messages
260
Reaction score
93
Location
Ploiesti
Contra reclamatiei ,iti zic de buna voie ,du-te si fa altceva cu viata ta nu mai sta cu raul pe oameni si sa le faci rau ca nu iti merge,ce faci tu aici este inutil,nu ai ce face cu timpul tau
 

ShoKarON

Romania.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 4, 2015
Messages
969
Reaction score
325
Age
22
Location
Romania
Website
www.csgostats.ro
Adminul a procedat corect, acesta nu este obligat sa posteze dovezile in acel post. Doar trebuie sa ofere un PRO/CONTRA + argument pe baza istoricului tau. Dovezile mi le prezinta in privat daca consider ca ar fi suspiciuni.
t/c
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top