O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ALANDALA Anunturi absente/retrageri

Joined
May 10, 2020
Messages
990
Reaction score
396
Location
Romania
Nick:Vardy
Motivul retragerii: mai multe motive,dar nu are rost sa le enumar,pe scurt:viziuni diferite pt acest server

Multa bafta cu serverul in continuare :)
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,899
Reaction score
624
Ia sa te spovedesti la Parintele Trepied. Cateodata zice de bine si popa ;)
Sper sa iti treaca repede.
 
Joined
May 5, 2020
Messages
106
Reaction score
33
Nick: ruben
Perioada: nedeterminata
Motiv: am decis sa ma retrag pt o perioada indelungata, lipsa de timp printre altele. Va rog sa-mi retrageti admin, moderator forum, etc.
Spor la fraguri!
 
Joined
Mar 10, 2011
Messages
43
Reaction score
26
Age
36
Location
bucuresti sec 6
Salutare staff, vin si eu cu o cerere de abesnta , plec in delegatie cam o saptamana si sper sa nu se prelungeasca din cauza conditilor meteorologice , in caz favorabil revin luni pe 30 . sper sa nu imi tina lumea dorul .
Multumesc
 
Joined
Nov 17, 2021
Messages
372
Reaction score
220
Nick: Tz@k3
Perioada: permanent
Motiv: nu mai vreau sa activez pe acest server, observ ca s-a schimbat si fondatorul , lipsa comunicare: D ,
sa-mi scoti moderatorul , fpt, tag, etc..
Numai bine .
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,899
Reaction score
624
Echipa inca exista.
Fondatorul nu poate fi schimbat vreodata. Caci fondator inseamna intemeietor. Adica cel care a infiintat acest server.
S-a schimbat detinatorul, adica cel care asigura intretinerea financiara (plata host). Despre asta, am anuntat ca voi renunta sa mai il intretin, pe grupul de Telegram. Faptul ca altcineva si-a asumat responsabilitatea cheltuielilor nu ar trebui sa fie un motiv descurajator.
Sper sa te razgandesti.
 
Joined
May 10, 2020
Messages
990
Reaction score
396
Location
Romania
Nick: Vardy
Motivul retragerii: am tot asteptat sa se faca schimbari, in special legat de staff si modul de adminare,dar si de "educarea" jucatorilor, nu s-a vrut asa ca ma retrag.Caut un srv unde oamenii se respecta intre ei si nu se cearta zilnic.Good luck and keep up the "good" work
P.S: au mai plecat inca doi admini la pachet cu mine,pe acelasi motiv
 
Joined
Nov 17, 2021
Messages
372
Reaction score
220
Nick: Vardy
Motivul retragerii: am tot asteptat sa se faca schimbari, in special legat de staff si modul de adminare,dar si de "educarea" jucatorilor, nu s-a vrut asa ca ma retrag.Caut un srv unde oamenii se respecta intre ei si nu se cearta zilnic.Good luck and keep up the "good" work
P.S: au mai plecat inca doi admini la pachet cu mine,pe acelasi motiv
Îți respect decizia dar nu e ok sa influențam și alți admin să-ți urmeze pasul ,ar trebui sa ii lasi sa decida ei acest aspect...în fine poate ma înșel eu și nu ai făcut-o...
Sănătate numai bine și rău la nimeni
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,899
Reaction score
624
Nick: Vardy
Motivul retragerii: am tot asteptat sa se faca schimbari, in special legat de staff si modul de adminare,dar si de "educarea" jucatorilor, nu s-a vrut asa ca ma retrag.Caut un srv unde oamenii se respecta intre ei si nu se cearta zilnic.Good luck and keep up the "good" work
P.S: au mai plecat inca doi admini la pachet cu mine,pe acelasi motiv
Sanatate si succes in ceea ce faci sau vrei sa faci!
Despre respect si certuri, nu pot avea o parere obiectiva. Nu am mai jucat pe alte servere de cand e Alandala online. Insa, daca iau in considerare ce imi amintesc, se poate mult mai rau. Nu cred ca este posibila evitarea conflictelor intr-o comunitate bine populata. Si nu cred ca sunt conflicte asa dese sau grave pe server sau in comunitate.
Modul in care le administram, creaza imaginea de ansamblu.
Pierd eu ceva timp testand fel si fel , insa dau un ochi si pe server. Iar pe grupuri scrolez cu ambii ochi deschisi. Ceea ce vad sunt intepaturi si smiorcaieli, sporadice, daca iei in considerare numarul de jucatori si timpul petrecut in joc .
Serverul este asa cum este acum, datorita staff-ului, modului de adminare, jucatorilor. Cu bune si rele.
Cine rezista, rezista. Cine cedeaza, cedeaza.
Bineinteles ca regret pierderea de jucatori sau admini ok. Dar cred in echilibru si incerc sa il mentin, in masura posibilitatilor.
Sa auzim de bine!
 
Joined
Mar 10, 2011
Messages
43
Reaction score
26
Age
36
Location
bucuresti sec 6
Salutare all.
"name" is "⦉AήgelØf𝖋Deaτђ⦊"
A venit momentul sa predau stafeta , sa las in frunte admini de breasla ce sunt foarte activi si foarte preocupati sa dea doar kicuri si nimic alceva in rest .
M-am saturat sa ma cert cu unu si cu altul pentru lucruri ce imi provoca nervi si stres .
Sa isi faca nervi alcineva !
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,899
Reaction score
624
Salutare all.
"name" is "⦉AήgelØf𝖋Deaτђ⦊"
A venit momentul sa predau stafeta , sa las in frunte admini de breasla ce sunt foarte activi si foarte preocupati sa dea doar kicuri si nimic alceva in rest .
M-am saturat sa ma cert cu unu si cu altul pentru lucruri ce imi provoca nervi si stres .
Sa isi faca nervi alcineva !
Bafta!
 
Joined
Nov 17, 2021
Messages
372
Reaction score
220
Nick: Tz@k3
Perioada: permanent
Motiv: Nimic personal....doar ca staful alandala a ajuns un circ total se da admine pe activitate și la grămadă ci nu pe calitate și implicare .(mai multe nu discut) lăsăm loc pt cei noi .
PS. Nu includ pe toți care ii știu și se știu implicați în staf
Prefer sa rămân player .
Numai bine .
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,899
Reaction score
624
Nick: Tz@k3
Perioada: permanent
Motiv: Nimic personal....doar ca staful alandala a ajuns un circ total se da admine pe activitate și la grămadă ci nu pe calitate și implicare .(mai multe nu discut) lăsăm loc pt cei noi .
PS. Nu includ pe toți care ii știu și se știu implicați în staf
Prefer sa rămân player .
Numai bine .
E specificat pe server ca se poate da acces la nivel 20.
Daca jucatorul e corect si are comportament decent, de ce sa i se refuze accesul?
Sa zica cineva ca este minciuna ce scrie pe server?
Toate informatiile sunt la vedere. Cand intrati in echipa ar trebui sa cunoasteti informatiile legate de server, nu sa va treziti, la un moment dat, ca ceva nu mai este bine, desi nu s-a schimbat nimic.
Bafta!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top