O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban H A Z E

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Aim Tony

leganar
Joined
Aug 22, 2021
Messages
66
Reaction score
23
Location
Bucharest
motivul a fost pentru main. Faci scoruri extraordinare. Cand te-am pus sa pui orele pe public m-ai luat la misto ca sunt deja, dupa te-am intrebat cate ai si ai zis 5h. Ai zis ca ai alt cont doar ca a fost furat. Dupa m-ai intrebat daca vreau link, la ce sa imi dai link daca a fost furat? Pe discord plangi de ban ca ai schimbat numarul si de aia nu ai main, te mai incurci mult in minciuni? Daca te mai intreaba inca cineva se afla ca ai ban pe main si zici ca s-a jucat fratele lu varatu din partea lu cumnatu de la deal.
 

haze23

leganar
Joined
May 26, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Daca vrei poti sa imi verifici pcu de cate ori intri pe server.Dar daca esti mai bun decat ceilalti nu inseamna ca ai hack.Si tie nu ti am spus fac ca nu am vrut.Orele chiar le aveam pe public aveam tot public dar sa decidă fondatorul ban sau unban
 

Aim Tony

leganar
Joined
Aug 22, 2021
Messages
66
Reaction score
23
Location
Bucharest
Pe aici nu se procedează cu verificări și nu îți face speranțe la unban ca pun pozele și video diseară
 

haze23

leganar
Joined
May 26, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Atunci gg macar faceti un giveway cu butterfly meu ca era smeker:))
 
Joined
Nov 13, 2017
Messages
144
Reaction score
38
contra unban
cand un admin te roaga ceva ar fi bine sa ii raspunzi amiabil si sa rezolvati problema pe cale pasnica
ceea ce denota ca uni dintre voi chiar sunteti incapatati si nu stiti sa respectati un om care isi pierde timpul sa mentina serverul fara codati si agramati😉
 

haze23

leganar
Joined
May 26, 2023
Messages
4
Reaction score
0
contra unban
cand un admin te roaga ceva ar fi bine sa ii raspunzi amiabil si sa rezolvati problema pe cale pasnica
ceea ce denota ca uni dintre voi chiar sunteti incapatati si nu stiti sa respectati un om care isi pierde timpul sa mentina serverul fara codati si agramati😉
Frate eu l am respectat nu l am înjurat nu i am facut nimic dar eu aveam totul pe public orice si el fara sa vada un screen short ceva mi a dat ban nici nu i am vorbit i am scris in chat.Parerea voastră aia ie ms de părere.
 

Aim Tony

leganar
Joined
Aug 22, 2021
Messages
66
Reaction score
23
Location
Bucharest
1685136689986.png
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top