O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Drakula

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

-Draku-

leganar
Joined
Mar 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Nickul vostru: Drakula
IP-ul (www.arataip.ro):188.27.146.147
STEAMID-ul:STEAM_1:0:983977676"
Motivul pentru care aţi primit ban:Nu mi-a salvat poza in cstrike si i am oferit ca sa ma verifice cu ts sau partajare si a refuzat . Am vrut sa i ofer ocazia sa i dovedesc cum imi merge steam-ul dar degeaba.
Adminul care te-a banat:GF GEO
Ora aproximativă:2:00
Dovezile tale (Print la consola):M-a scos din cs si n am apucat sa fac print
 
Joined
Jun 3, 2017
Messages
40
Reaction score
14
Age
34
Location
Bucuresti
adminul care te-a banat este GFG|gEo-iCs
daca erai steam on nu cred ca ar fi fost o problema cu salvarea pozei in cstrike, si separat nu te-a scos din cs atata timp cat erai pe server si vorbeai cu mine, sau asta este al doilea ghinion al tau ca te`a si scos din cs pe langa ca nu ti`a salvat ss?

acum ... tu in calitate de ADMIN ar trebui sa joci steam on si cred ca este de datoria fiecarui jucator ,bun sau foarte bun, sa isi seteze folderul cstrike in asa fel incat sa salveze pozele.

daca cei in masura cu deciziile finale ajung la decizia de unban, sa se gandeasca serios si la eliminarea pluginului SS , si sa vina cu o metoda noua si revolutionara de a verifica jucatorii, avand in vedere ca nici WG test nu mai este in picioare.
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
487
Reaction score
440
Age
35
Location
Bucuresti
Steamid-ul ala postat de tine nu exista,deci practic e un fake client.
Zici ca te-a scos din CS si nu ai apucat sa faci SS la consola ,dar gEo scrie clar ca erai pe server si vb cu el.
Daca ai o versiune de CS luata de tine de pe internet clar nu salveaza pozele,ca stim problema,de asta @TwisT0 a si modificat cateva verisuni de CS care stim sigur ca merg.
Nu se leaga multe din ce zici dar ramane la decizia Fondatorilor ce si cum in privinta cererii.
Pozele facute de admini se salveaza in cstrike,mai sunt unele versiuni de cs care salveaza pozele intr-un folder ascuns in AppData in partitia C direct.


MyComputer - Organize - Folder and serch options ->View-> Show hidden files,folders,etc.(bifam optiunea asta)->Apply->Ok.
Urmeaza aceasta "ruta":

C:\Users\Your Name\AppData\Local\VirtualStore\Program Files

Daca vrei sa nu mai ai problema asta inainte de a instala CS-ul(counter strike 1.6):
Buton Start - Control Panel - Change User Account Control settings - Never notify
 
Last edited:
Joined
Oct 31, 2015
Messages
1,258
Reaction score
71
Age
30
IN URMA VIZIONARII drakula.dem am venit cu un edit!
PRO UNBAN! -demo neconcludent
 
Last edited:
Joined
Jun 3, 2017
Messages
40
Reaction score
14
Age
34
Location
Bucuresti
era pentru partea de final, cand sustine ca l-a scos din cs , nu pentru ce a jucat, scuze ca nu am mentionat dar l`am pus pe graba azi
 

-Draku-

leganar
Joined
Mar 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Am revenit cu un edit: Dovada din consola : https://ibb.co/fQd3zGy
P.S Daca nu s a salvat poza GEO nu inseamna ca aveam ceva brodere ;) Ai facut demo-ul si vad ca baietii dau PRO UNBAN . Kpone mersi de ajutor .
 

TwisT

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Feb 19, 2022
Messages
211
Reaction score
241
Location
Germany
Sper ca sunteti toti la pace🤦‍♂️
Tura viitoare faceti un demo cateva runde, in legatura cu pozele o sa caut alta modalitate, se pare ca pozele nu se mai poarta in 2023
Unban si diseara intru sa ti fac steam-ul!!!
TC
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top