O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban - cioara #losvapelos

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

cioaraaaa

leganar
Joined
Dec 5, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Nick-ul tau : cioara #losvapelos

Profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198988469187

Adminul care te-a banat : s1ck

Ai Prime : normal

Motivul pentru care ai primit BAN : vac

Data si Ora banului : 2022-12-05 16:37:45

Snapshot :
1670252359262.png
 
Joined
May 19, 2022
Messages
379
Reaction score
210
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Plus ca ai 167 ore si ai mai zis ca ai un main banat 100 de zile daca nu gresesc, in alea 100 ai facut fosr 167 ore pe asta? Nici macarbo minciuna nu o stiti sa o ziceti... marele jucator de cs ce da cu cs ul in cap la toata lumea.
 

cioaraaaa

leganar
Joined
Dec 5, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Warn - Limbaj/Jigniri
Plus ca ai 167 ore si ai mai zis ca ai un main banat 100 de zile daca nu gresesc, in alea 100 ai facut fosr 167 ore pe asta? Nici macarbo minciuna nu o stiti sa o ziceti... marele jucator de cs ce da cu cs ul in cap la toata lumea.
Esti prea arogant si prea inapt sa ti o zic asa pe fata , am contul pe care ma jucam acum 3 ani conectat la discord , scrie foarte clar ca pe acel cont am vac de 900+ zile , inceteaza sa mai faci pe interesantul ca nu demonstrezi absolut nimic . + de asta , mai si minti cu acel cont de 100 de zile sau ce prostii zici tu acolo . Daca este nevoie , intru cu partajare si arat conturile pe care le am si la care ma pot conecta .
 
Joined
May 19, 2022
Messages
379
Reaction score
210
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Tu tot nu intelegi?:)) nu o fac pe nici un interesant :)) plus si simplu esti toxic si nici nu o sa demonstrez nimic, esti toxic, ai un main banat si asta de 167 de ore dar de aici ai mai multe conturi :)) si ca sa ti dai seama nici macar nu stii regulamentul, esti toxic, urlii pe diss despre cerere dar habsr n ai ca adminul are la dispozitie 48 de ore sa ti puna dovezile :)) sunt asa de inapt si ma repet incat n am vac ca sunt inapt :)) seara faina.
 

cioaraaaa

leganar
Joined
Dec 5, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Plus ca ai 167 ore si ai mai zis ca ai un main banat 100 de zile daca nu gresesc, in alea 100 ai facut fosr 167 ore pe asta? Nici macarbo minciuna nu o stiti sa o ziceti... marele jucator de cs ce da cu cs ul in cap la toata lumea.

Sunt atat de incapabil incat am banati de astia ca tine si la toti le am.dovedit, ai luat o cu sick, acum incepi cu mine :)) fara grija iti sapi singur groapa :))
vreau sa vad dovada ca am cont de 100 de zile cum ai zis tu , unde am vac . De cateva ore tot ma bati la cap ca ai dovezi ca am multe conturi ,etc , dar nu vad absolut nimic in afara de comentarii
 
Joined
May 19, 2022
Messages
379
Reaction score
210
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
vreau sa vad dovada ca am cont de 100 de zile cum ai zis tu , unde am gresit un zero, greseala mea

vreau sa vad dovada ca am cont de 100 de zile cum ai zis tu , unde am vac
Am gresit un 0, scuzele mele, daca e sa fii verificat pe langa ala banat si asta cu 167 de ore, punem pariu ca mai ai si alte conturi?
 
Joined
May 19, 2022
Messages
379
Reaction score
210
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Da nu o dau la intors cu nimic, ai contra, eato toxic, nu avem nevoie de asa playeri pe sv. Simplu, ai ai vac si mai ai si alte conturi 10000% ca n ai jucat doar pe ala cu vac si asta cu 100 si ceva de ore. Seara faina, nu mai spama profile, bocii pe diss etc, e timp de 48 de ore sa ti se raspunda la cerere, seara faina.
 

ShoKarON

Romania.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 4, 2015
Messages
935
Reaction score
311
Age
22
Location
Romania
Website
www.csgostats.ro
Facand o simpla cautare, ti-am gasit un cont din start, daca ma chinui mai mult, le gasesc si pe restul. Cat de penibil poti sa fii, mai faci si cerere de unban si spui ca singurul cont cu vac e cel de acum 900 de zile... si sa nu mai zic de circul pe care l-ai facut pe discord, PENIBIL
cont - click aici
Banul ramane! t/c
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top