O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

HL HL.LaLeagane.Ro #HALLOWEEN 2022

teylo

Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Nov 2, 2021
Messages
125
Reaction score
66
Location
Bucharest
Salutare,

Pe server a fost adaugata o tematica specifica de Halloween. Toti jucatorii vor primi cate o palarie random, nu doar cei VIP.



A fost adaugat un plugin nou atunci cand folositi ranga pentru a va vedea si voi cum aratati.

De asemenea, melodia de la final a fost schimbata cu una horror.
Sper sa ne vedem in joc in numar cat mai mare !
 

Jenny

mademoiselle
Joined
Feb 16, 2022
Messages
5
Reaction score
23
Location
Campulung Moldovenesc
Salutare,

Pe server a fost adaugata o tematica specifica de Halloween. Toti jucatorii vor primi cate o palarie random, nu doar cei VIP.



A fost adaugat un plugin nou atunci cand folositi ranga pentru a va vedea si voi cum aratati.

De asemenea, melodia de la final a fost schimbata cu una horror.
Sper sa ne vedem in joc in numar cat mai mare !

Salut!
Noul plugin pe care l-ai adaugat atunci cand folosim ranga pe mine ma incurca teribil. Nu cred ca reusesc sa omor pe cineva in momentul de fata.
Nu ma intereseaza daca am coarne sau aripi, eu chiar vreau sa ma folosesc de arma aia si ma simt frustrata ca nu pot.
 

Jenny

mademoiselle
Joined
Feb 16, 2022
Messages
5
Reaction score
23
Location
Campulung Moldovenesc
@Jenny
Gata l-am scos.
L-am bagat doar sa-ti poti vedea palaria, dar asa este, si pe mine ma incurca.
Multumesc ca ai tinut cont de parerea mea. Pentru ca ieri nu ai zis nimic legat de subiect, am crezut ca te-am suparat cerandu-ti sa faci acea schimbare.
Chiar ma gandeam azi sa intru si sa-mi cer scuze. Cred ca am ramas cu ceva sechele de pe fostul server si forum cand, mi se cerea parerea, dar nu se
acceptau critici. Acolo era suficient un cuvant prost inteles si totul degenera intr-o cearta.
Eu stiu ca tu vrei ce e mai bine pentru server, dar uneori "mai binele este dusmanul binelui". Asa s-a intamplat si pe fostul server unde jucam eu, cand
au introdus arme noi ca sa atraga jucatori si care in timp aceasta decizie a dus la "moartea" server-ului.
Trebuie sa stii ca apreciez foarte mult ceea ce faci si faptul ca te implici pentru ca server-ul sa mearga bine.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top