O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban Zelenski

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Zelenski

leganar
Joined
Sep 26, 2022
Messages
4
Reaction score
4
  • Nickname: Zelenski
  • Steam: -
  • Descrie situația: Am primit ban fara motiv pe motiv ca cica 'aim' eram pe harta Deathrun_forest_final si un admin s a oficat ca ii omoram pe ceilalti in sensul ca, atunci cand un CT termina harta si intra in portalu ca sa intre la tero, eu eram pe partea cum intra si le dadeam cap pentru ca erau foarte aproape de mine la 1 m ... alta faza, in care mi-am primit slay fara motiv (sunt admini care abuzeaza) eram pe harta bhopz. aia care urci pana sus, am ajuns pana sus si am alunecat si am cazut si un admin mi-a dat slay... motiv ca cica "ai cazut"
  • Dovezi: asta este poza de cand mi am luat ban fara motiv.. poza cu slay nu am.. da zic ca pe sv sunt niste admini care dau kick si slay fara motiv.
  • Multumesc anticipat!
 

Necoara

leganar
Joined
Sep 2, 2022
Messages
32
Reaction score
0
Location
Romania , Buzau
Contra ! Din auzitele mele ai luat ban pe motiv aim de la Fondatorul Shark, cum sa mai ai curajul sa faci si cerere de unban?
 
Last edited:
Joined
Sep 20, 2022
Messages
55
Reaction score
37
Location
Map3 Green
Website
hanime.tv
Contra

Nu o să comentez despre ban, îl las pe Shark. La faza cu "da zic ca pe sv sunt niste admini care dau kick si slay fara motiv." te-ai referit la mine, deoarece eu ţi-am dat kick pentru că foloseai credite ca să cumperi multe smoke-uri şi flash-uri pe care le aruncai în bază CT. Nu ştiu cine ţi-a dat slay pe bhopz.
 

Zelenski

leganar
Joined
Sep 26, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Contra

Nu o să comentez despre ban, îl las pe Shark. La faza cu "da zic ca pe sv sunt niste admini care dau kick si slay fara motiv." te-ai referit la mine, deoarece eu ţi-am dat kick pentru că foloseai credite ca să cumperi multe smoke-uri şi flash-uri pe care le aruncai în bază CT. Nu ştiu cine ţi-a dat slay pe bhopz.
nu, smoke-urie erau de sub baza respectiva.
 

Zelenski

leganar
Joined
Sep 26, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Contra ! Din auzitele mele ai luat ban pe motiv aim de la Fondatorul Shark, cum sa mai ai curajul sa faci si cerere de unban?
pentru ca e adevarat... ori nu stitit cs ori nu stiu.. eu cu cod nu joc.. eu pe sv asta ma jucam atat pentru ca imi place.. dar daca voi nu stiti sa faceti diferenta dintre un aim si 1 m distanta de CT inseamna ca degeaba va jucati cs.
 
Joined
Mar 24, 2022
Messages
36
Reaction score
8
Când e last la CT și cade la KZ pe bhopz, hertz și altele asemănătoare, primește slay. Nu se așteaptă 7 ore pentru un player să urce kz-ul când lumea așteaptă să joace.
 

Cry32

leganar
Joined
Sep 6, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Location
Gorj
eu ti am dat arma bro pe forest2, mi ai zis sa ma dau de langa tine, si cand a intrat alt ct i ai dat direct in cap dupa mi ai dat mie la nici o secunda, ti a sarit arma instant pe capul meu, eu fiind undeva in dreapta ta nici o treaba cu tinta ta. esti baiat fain da nu se face asa
 

HunKiller

leganar
Joined
Jul 16, 2022
Messages
44
Reaction score
5
Location
Romania
Mi ar fi fost rusine sa fac cererea asta in locul tau, nu stiu cum de mai ai tupeul sa comentezi ceva, cel mai bun lucru era sa ti se ceara un wg
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top