O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [BRASOV] Founder ► Armaghedon

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 2, 2017
Messages
746
Reaction score
571
Age
22
Location
Pawno
Îl salutăm pe fondatorul și inițiatorul proiectului BRASOV, @HotArmaghedon !
Staff-ul serverului îți urează mult succes și îți promitem că vom face tot ce putem ca să ducem serverul cât mai sus!
Succes!
Așteptăm păreri cât mai sincere pentru Fondatorul serverului BRASOV!
 
Last edited:
Joined
Nov 19, 2014
Messages
3,217
Reaction score
160
Age
28
Location
Acolo unde nu te aștepți
Salutare. Chiar dacă este un topic deschis oricărui user din comunitate, asta nu va da dreptul sa aveți un asemenea limbaj și comportament. Regulamentul general este aplicabil și în cadrul secțiunilor de server dacă nu știați asta pana acum. Va rog frumos ca pe viitor sa va reveniți cu acest comportament.
O seară bună!
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,097
Reaction score
1,178
On: @HotArmaghedon iti doresc mult succes cu serverul si sper sa-l bagati in top 10 GT. Ridicati renumele LaLeagane la cel mai inalt nivel.
Off: Am rugamintea sa ingropati securea razboiului odata si pentru totdeauna! Vreti sa aratati care este mai bun ? Luptati pentru locul 1 in GT, daca tot exista un conflict faceti ceva productiv pentru ambele parti, certurile pe forum nu va ajuta cu nimic, din potriva va pateaza imaginea.
 
Last edited:
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
On: @HotArmaghedon iti doresc mult succes cu serverul si sper sa-l bagati in top 10 GT. Ridicati renumele LaLeagane la cele mai inalte nivele.
Off: Am rugamintea sa ingropati securea razboiului odata si pentru totdeauna! Vreti sa aratati care este mai bun ? Luptati pentru locul 1 in GT, daca tot exista un conflict faceti ceva productiv pentru ambele parti, certurile pe forum nu va ajuta cu nimic, din potriva va pateaza imaginea.
Multumesc pentru feedback!

Sunt de parere ca playerii isi aleg si joaca pentru un server (sau chiar il reprezinta) pentru ca vad implicare si profesionalism, nu pentru numele X sau Y al unui server. Sper pana de Craciun sa il ducem pana in 250 sau chiar 100 rank. Mai departe vom vedea pe parcurs in functie de staff-ul pe care il voi forma cu @Mihuu .
 
Last edited:
Joined
Feb 12, 2014
Messages
86
Reaction score
274
@HotArmaghedon , Chiar daca nu te cunosc personal, am avut placerea de a juca cu tine pe cateva servere, atat ca player cat si ca admin, pot spune ca esti un om jos palaria, jucator bun, ai ochiul format (cheat vs skill , stiti la ce ma refer), admin cu responsabilitate si implicare excelenta, iti urez mult succes in decizia luata si in functia pe care o detii, multa bafta cu serverul, seara faina toti, cu stima Predator.
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
@HotArmaghedon , Chiar daca nu te cunosc personal, am avut placerea de a juca cu tine pe cateva servere, atat ca player cat si ca admin, pot spune ca esti un om jos palaria, jucator bun, ai ochiul format (cheat vs skill , stiti la ce ma refer), admin cu responsabilitate si implicare excelenta, iti urez mult succes in decizia luata si in functia pe care o detii, multa bafta cu serverul, seara faina toti, cu stima Predator.
Stima!
Sper sa iti placa la noi!
 
Joined
Sep 2, 2011
Messages
458
Reaction score
741
Age
30
Location
Brasov
Baiat valabil 😂, ce pot sa spun in scurta perioada de cand "il cunosc" este ca imi place ca are rabdare cu server ul si mai ales cu adminii, incercand sa fie un mediator intre ei cand apar conflicte fara sa i ia partea vreunuia dintre ei, favorizandu l. Am avut ceva discutii cu el, sper sa avem o colaborare destul de productiva pt server. Toate cele bune, stii tu, respecta si vei fi respectat 😇!
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Baiat valabil 😂, ce pot sa spun in scurta perioada de cand "il cunosc" este ca imi place ca are rabdare cu server ul si mai ales cu adminii, incercand sa fie un mediator intre ei cand apar conflicte fara sa i ia partea vreunuia dintre ei, favorizandu l. Am avut ceva discutii cu el, sper sa avem o colaborare destul de productiva pt server. Toate cele bune, stii tu, respecta si vei fi respectat 😇!
Multumesc pentru aceste cuvinte. Sper sa avem o colaborare cat mai buna si de durata.
 

Fratzika1999

leganar
Joined
Jan 14, 2021
Messages
44
Reaction score
182
Location
Timis
O persoana placuta in vorbire si mai ales cand il poti cunoaste mult mai bine, si cand sunt lucruri impreuna de facut le faci cu placere alaturi de el,un baiat de treaba si intelege orice problema.🙏
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
O persoana placuta in vorbire si mai ales cand il poti cunoaste mult mai bine, si cand sunt lucruri impreuna de facut le faci cu placere alaturi de el,un baiat de treaba si intelege orice problema.🙏
Multumesc pentru cuvintele frumoase. :love:
Sper sa avem o colaborare cat mai buna, cu multe succese.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top