O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [SUD] Rezolvat

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 1, 2019
Messages
11
Reaction score
3
Age
25
Numele dvs: Mace.Veveritoiu
Numele adminului reclamat: maxim22
Data si ora:3-6-2021 ora 22-20
Motiv reclamatie: ban aiurea cica "wall" inca si in ziua de azi la uni li se pare imposibil sa faci frag mai ales pe dust2 prin pereti .....fara wall
Dovada (Print la consola sau demo):
 

xAi

leganar
Joined
Feb 5, 2009
Messages
1,088
Reaction score
346
Age
35
Location
Bucuresti
Eram pe server cand ai luat ban si incerc sa dau de maxim22 ca sa urce demo-ul sa vedem despre ce este vorba.Eu personal te cunosc demult,nu ma gandesc la asa ceva (wall), insa asteptam demo-ul ,dar cred ca o sa dureze putin si ai putina rabdare. Intre timp daca mai poti sa editezi cererea sau postul tau,lasa si un IP pentru debanare in caz ca se rezolva repede.
Merci
 
Joined
May 1, 2019
Messages
11
Reaction score
3
Age
25
Eram pe server cand ai luat ban si incerc sa dau de maxim22 ca sa urce demo-ul sa vedem despre ce este vorba.Eu personal te cunosc demult,nu ma gandesc la asa ceva (wall), insa asteptam demo-ul ,dar cred ca o sa dureze putin si ai putina rabdare. Intre timp daca mai poti sa editezi cererea sau postul tau,lasa si un IP pentru debanare in caz ca se rezolva repede.
Merci
de IP nu-i stres am dinamic de nick :)))
 
Joined
Jun 1, 2013
Messages
667
Reaction score
134
Location
Braila
Era de ajuns doar cerere de unban si nu reclamatie.. dar na.. acum asteapta sa vina adminul <Maxim22> sa vedem care-i treaba ;) numai postati :)
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top