O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA inmw

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,096
Reaction score
1,177
REPORTER: Salut, iti multumesc ca ai acceptat acest interviu!
inmw: Salut, îți mulțumesc și eu pentru această oportunitate.
1612201058558.png


REPORTER: Spune-ne te rog, in ce perioada ai intrat in contact cu LaLeagane si care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
inmw: Am aterizat aici la începutul anului 2018. La început doar mă jucam cs, nu mă interesau celelalte sectiuni ale forumului, iar pe parcurs m-au sfătuit câteva persoane să explorez forumul și să mă implic pe unde pot.

REPORTER: Care a fost motivul pentru care ai ales proiectele in care te afli acum?
inmw: Păi cred că-i destul de evident de ce sunt în Design Squad, iar în Gather Nights activez pentru că îmi place să mă joc cu colegii mei de proiect.

REPORTER: Ai avut dificultati pe durata parcursului tau in comunitate? Daca da, te rugam sa ne dai cateva exemple.
inmw: Prefer să cred că nu, am încercat să-mi vad de treabă cât de mult am putut și să ignor majoritatea tentativelor de piedici.

REPORTER: Care a fost primul tau sentiment/reactie cand ai intrat in staff-ul LaLeagane?
inmw: Am fost foarte entuziasmat, lucrurile s-au întâmplat destul de repede în perioada aceea.

REPORTER: Daca ai avea ocazia sa schimbi 3 lucruri pe LaLeagane, care ar fi acelea? (in ordinea importantei)
inmw: Un singur lucru, câteva persoane din conducere, restul vine de la sine.

REPORTER: Pe ce activitati/jocuri crezi ca ar trebui sa se axeze cat mai mult LaLeagane?
inmw: Gather, mixuri, competitii.

REPORTER: Cum vezi comunitatea in momentul de fata si ce sfaturi le dai membrilor actualului staff?
inmw: Nu pot să spun nimic rău din moment ce și acțiunile mele influențează cât de cât lucrurile pe aici, dar lucrurile încep să se îndrepte spre bine. Cât despre sfaturi, reveniți la răspunsul de la întrebarea anterioară.

REPORTER: Cat de stransa este relatia ta cu ceilalti membrii ai staff-ului?
inmw: Destul de bună pentru că pe majoritatea nu-i cunosc și nici nu vreau, deci nu ne intersectăm.
Cât despre cei cu care sunt prieten, comunicăm aproape zilnic cam peste tot unde ne întâlnim, deci avem o relație destul de bună.

REPORTER: Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului si carora doresti sa le mentionezi numele?
inmw: Desigur, am o lista foarte lungă: @xdmgselenzor (El m-a împins de la spate în design), @Andra, @PRAY (Acest domnișor m-a susținut în fiecare idee pe care am avut-o, a fost și e fratele meu mai mic), @Cristofor, @Georgiana, @indi, @UNNE, @pOsE|DoNN, chiar și domnul @Shuya.

REPORTER: Tocmai am ajuns la final, doresti sa le transmiti ceva persoanelor care iti vor citi interviul?
inmw: Nu îmi cereți avatare, semnături, înscrieți-vă la lmc21 și îmi cer scuze pentru că v-ați pierdut timpul ce-am scris eu aici, kisses.

REPORTER: Iti multumesc pentru acest interviu si succes in ceea ce ti-ai propus!
inmw: Multumesc si eu.
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,797
Reaction score
5,619
Location
/kernel
REPORTER: Daca ai avea ocazia sa schimbi 3 lucruri pe LaLeagane, care ar fi acelea? (in ordinea importantei)
inmw: Un singur lucru, câteva persoane din conducere, restul vine de la sine.
Pune niste 🧂 pe interviul asta si eticheteaza macar una.
 

xdmgselenzor

Fun.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Jun 26, 2016
Messages
2,475
Reaction score
121
Age
24
Location
/usr/home
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top