O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

INTERVIU MuuziK

LALEAGANE®

It's all about gaming!
CONT OFICIAL
Joined
Sep 15, 2006
Messages
1,120
Reaction score
493
Website
laleagane.ro
REPORTER: Salut, iti multumesc ca ai acceptat acest interviu.
1612093721345.png

@MuuziK: Salut!

REPORTER: Spune-ne te rog, in ce perioada ai intrat in contact cu LaLeagane si care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
MuuziK: Ce-as mai putea adauga dupa atatea "interviuri"? Intotdeauna imi amintesc cu drag si bucurie de momentele alea, de prin 2006/2007, cand eram doar pustan care nu dorea altceva decat sa fie cel mai bun in ceva(pacat ca n-a fost scoala, haha).

REPORTER: Care a fost motivul pentru care ai ales proiectele in care activai atunci?
MuuziK: Jucam multe mix-uri, gathere, asa ca m-am axat mai multe pe mix-area, nu stiu daca mai functioneaza proiectul.


REPORTER: Ai avut dificultati pe durata parcursului tau in comunitate? Daca da, te rugam sa ne dai cateva exemple.
MuuziK: Ha, in 10-12 ani de activitate iti dai seama ca am avut parte de tot felul de dificultati... Intr-un final le-am depasit pe toate si-am crescut alaturi de comunitate, de colegii si prietenii ce i-am avut pe aici. Sunt prea multe exemple de dat, nu ne-ar ajunge timpul pentru asa ceva. Promit insa ca o sa povestesc tuturor daca ne intalnim undeva la o cafea.

REPORTER: Care a fost motivul real al retragerii tale? Se poate pune problema unei posibile tale reveniri in viitorul apropiat?
MuuziK: N-a mai fost timp pentru a progresa, lumea gaming-ului se schimba in perioada respectiva, iar eu nu mai aveam resursele necesare ca sa mai ghidez "nava". Am fost inlocuit de alti fosti colegi, mai vechi, mai priceputi, ca sa zic asa. Revenire? LLG e un loc special pentru mine, nu as putea refuza niciodata o propunere in acest sens.

REPORTER: Care a fost primul tau sentiment/reactie cand ai intrat in staff-ul LaLeagane?
MuuziK: Eram transpirat, n-am dormit toata noaptea de fericire. Insa au fost alte vremuri, eram mai emotiv.

REPORTER: Daca ai avea ocazia sa schimbi 3 lucruri pe LaLeagane, care ar fi acelea? (in ordinea importantei)
MuuziK: In acest moment? Nu ti-as putea spune cu exactitate, insa ceva imi spune ca nu mai exista spiritul acela de LALEAGANE, asta e clar.

REPORTER: Pe ce activitati/jocuri crezi ca ar trebui sa se axeze cat mai mult LaLeagane?
MuuziK: Nu stiu ce se joaca in momentul de fata, nu sunt chiar in tema cu gaming-ul. Sugestia mea e sa se axeze pe o gama diversificata de jocuri, sa lase monotonia deoparte.

REPORTER: Cum vezi comunitatea in momentul de fata si ce sfaturi le dai membrilor actualului staff?
MuuziK: Sincer? Mult mai bine ca acum 1 an, cand era un mare haos, dezordine, parca si forumul nu mai era forum, mai mult o cafenea unde se intalneau fetele la barfe. :D

REPORTER: Cat de stransa a fost relatia ta cu membrii staff-ului din acea perioada?
MuuziK: De la inceputurile mele, de la moderator pana ce-am ajuns administrator, m-am simtit protejat, m-am simtit intr-o familie. Dupa ce-am preluat fraiele comunitatii, am transmis mai departe acest aer, am vrut sa se inteleaga ca suntem prieteni inainte de toate, si dupa compatrioti pe acest forum.

REPORTER: Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului si carora doresti sa le mentionezi numele?
MuuziK: Sunt suficiente, de obicei sunt o persoana care uita, asa ca n-as vrea sa supar pe cineva daca nu se regaseste in lista mea. Oricum, ii salut pe toti, inclusiv pe dusmani, aia mi-s cei mai dragi.

REPORTER: Tocmai am ajuns la final, doresti sa le transmiti ceva persoanelor care iti vor citi interviul?
MuuziK: Sa facem un chat in topic, imi plac discutiile interminabile si fara sens, macar sa mai zambim. Stima si respecte.

REPORTER: Iti multumesc pentru acest interviu si succes in ceea ce ti-ai propus!
MuuziK: Si eu iti multumesc.
 

MuuziK

hall of fame
Joined
Sep 18, 2008
Messages
2,352
Reaction score
51
Age
31
Salutare!!Multe amintiri frumoase si mai putin frumoase in perioada aceea. (y)
Te salut! Trebuiau sa fie si lucruri mai putin frumoase :D
Legenda spune ca "MuuziK-uta" inca suna! 🎶

+Rep :) Cheers 🥂 (Nice interview)
Usor, usor, se opreste muzica :D
Kisses, muzicuta 🤗
>:D<
Sa te vad la radio Ioane!
Inchide ca te sun eu, multumesc!
S-a trezit , ne-a salutat si a plecat.

Salut !!!
Dl Te-ncing, ce faci?
 

te-n_cing

hall of fame
Joined
Nov 29, 2009
Messages
2,168
Reaction score
133
Location
In capul tau.
Destul de bine , nu ma plâng tu ce mai bobinezi?

Ps : veșnica întrebare: s-au mai facut sensuri giratorii la tine in oras ?
 

MuuziK

hall of fame
Joined
Sep 18, 2008
Messages
2,352
Reaction score
51
Age
31
Nu prea multe, tot chestii simple care mănâncă timp.

Au început cu semafoarele, nu știu ce au. Tu cum stai? Nu s-a mai apropiat Slatina de Dunăre?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top