O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [SUD] Rezolvat

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

IonutKur

banned
Joined
Jan 21, 2021
Messages
7
Reaction score
2
Location
SUD ❤️
Numele dvs: Ionut.FutenKur
Numele adminului reclamat: Budy
Data si ora: 21.02.2021 - 19:57:37
Motiv reclamatie: Jucam si eu linistit pe server, nu am facut absolut nimic rau. Nu am jignit pe nimeni, nu am facut nimic. Adminul a inceput sa isi bata joc de numele meu, sa incerce sa mi-l schimbe pentru a ma batjocori (nu functioneaza la mine, nu mai am 15 ani sa ma supere asa ceva). Oricum nu a mers sa-l schimbe, cred ca din cauza ca sunt Steam On. Dupa numeroase incercari de a-mi schimba numele in altele cu tenta jignitoare asupra mea, adminul, vizibil frustrat, mi-a dat ban 120 minute. De unde stie el ca nu asa ma cheama ? As dori, daca se poate, sa primesc un PM cu niste date de contact ale adminului in cauza, pentru a discuta pe cale amiabila niste lucruri. Multumesc.
Dovada (Print la consola sau demo):
 
Joined
Dec 26, 2011
Messages
74
Reaction score
14
Age
36
nu merge sa l schimbi....nu se schimbase numele....crezi ca stau 5 runde la rand sa ma rog de tine sa schimbi numele? ia ti 2 ore pauza , poate joci cu nume de oameni..."Ionut Ionut.FutenKur" care afirmi ca asa te cheama...da ti si 2 palme, poate te trezesti!
multumesc.
 
Joined
Mar 26, 2019
Messages
107
Reaction score
164
Age
27
Am fost pe server , nu voia sa schimbe numele si vorbea urat . TC va rog .

EDIT : La partea ''de unde stie el cum ma cheama'' , vorbind la modul cel mai serios nu cred ca exista persoana sa o cheme IonutFutenKur
 

IonutKur

banned
Joined
Jan 21, 2021
Messages
7
Reaction score
2
Location
SUD ❤️
Imi iau si mai multe ore pauza pentru a rezolva problema. Crezi ca ma impresioneaza magariile tale ? In albaneza inseamna cu totul altceva fata de limba romana, dar nu esti tu destul de destept pentru a-ti da seama. Nu trebuia sa te legi de mine, trebuia sa-ti vezi de treaba. Esti frustrat ca nu te baga lumea in seama in viata reala, familia te da la o parte, si te bagi in seama cu mine. Te-am bagat eu in seama? Am vorbit cu tine? Tu te-ai legat de mine.

Am fost pe server , nu voia sa schimbe numele si vorbea urat . TC va rog .

O dovada ca am vorbit urat? Singurul lucru pe care l-am scris a fost 'haha' cand au murit 2 deodata de la o grenada. Vreau dovada acuzatiilor false ce mi se aduc. Eu am dovezi, tu ai sau vorbesti in somn? Referitor la ce ai editat acolo, tu crezi multe dar nu ai dovezi pentru nimic. Doar presupui si te bagi ca musca in tocanita. Adu dovezi dragule. Nu merge cu presupuneri, pentru ca fondatorii au cap si se bazeaza pe dovezi clare, nu pe ce presupune lumea. Asa si eu presupun ca joci cu wall, dar nu am dovezi. Meriti ban pentru asta din punctul tau de vedere?
 
Last edited:
Joined
Dec 26, 2011
Messages
74
Reaction score
14
Age
36
albanezule n ai tu treaba cu bagatu' meu in seama in viata reala sau cu familia mea...pe serveru' asta tu nu mai joci...
TC cineva, va rog...ms
 

IonutKur

banned
Joined
Jan 21, 2021
Messages
7
Reaction score
2
Location
SUD ❤️
albanezule n ai tu treaba cu bagatu' meu in seama in viata reala sau cu familia mea...pe serveru' asta tu nu mai joci...
TC cineva, va rog...ms
Ba uite ca am treaba. Nu permit unor pustani ca tine sa ma ia pe mine la misto. Te consideri protejat la caldurica intre 4 pereti, pentru ca ai parintii langa tine sa te protejeze. Daca vrei sa te iei de mine, spune-mi, discutam in privat, iti dau adresa si te astept. Ca majoritatea copiilor, esti tare si puternic pe net, dar cand cer un facebook macar sa discutam frumos, te ascunzi, ti-e frica, stai protejat acolo in cochilia ta. Esti amuzant(a) (incep sa cred ca esti fata) Pe serverul asta sunt niste reguli pe care tu nu le respecti, mai pe romana faci serverul de rusine. Joc aici, cu diferite nume, de peste 10 ani.

PS: Scuze ca ii iau asa, dar e normal atata timp cat abuzeaza pe aici. Am mai multi ani de CS decat au unii din ei de viata.
 
Last edited:
Joined
Feb 22, 2010
Messages
933
Reaction score
367
Location
Dallas (Texas)
Tu ce dovada ai adus? Ca ai luat ban pentru ca ai jucat cu un nick care in limba romana inseamna ceva obsecen. In albaneza, chineza, turca sau ce limba mai stii poate sa inseamne si multa dragoste, 90% din jucatori sunt romani si nick ul tau este vulgar
Numele dvs: Ionut.FutenKur
Numele adminului reclamat: Budy
Data si ora: 21.02.2021 - 19:57:37
Motiv reclamatie:............. De unde stie el ca nu asa ma cheama ?.............
Dovada (Print la consola sau demo):


Daca tu-mi trimiti pm pe forum cu poza (lasi doar numele sa se vada) ca pe tine te cheama ionut f***kur te las sa joci, daca nu iti dau ban permanent pentru ca minti si ne iei la misto
Ai o ora la dispozitie
 

IonutKur

banned
Joined
Jan 21, 2021
Messages
7
Reaction score
2
Location
SUD ❤️
Ok, eu nu am afirmat nicaieri ca ma cheama asa. Am intrebat: 'De unde stie el ca nu ma cheama asa?' A fost o intrebare, nu o afirmatie. Daca nu cunosti limba pe care o vorbesti, diferenta e facuta de acel semn de intrebare. Ai citit doar jumatate din reclamatie, faptul ca el incerca sa isi bata joc de mine, iar celalalt imi spune ca vorbeam urat, fara sa fie adevarat, desigur, nu este tot o minciuna? Gandeste limpede te rog, nu la betie sau alte chestii.

PS: Nu sunt platit pentru actiunile cerute de tine, asa ca nu ai nici un drept sa imi pui un anumit termen la dispozitie. Chiar daca m-ai plati, as refuza oferta. Esti arogant si incoerent. Amenintarile ca imi dai ban permanent, poti sa imi dai ce vrei, crezi ca de aia nu mai dorm eu la noapte, eu am vrut doar dreptate, un cuvant pe care nu-l intelegi.
 
Last edited:

IonutKur

banned
Joined
Jan 21, 2021
Messages
7
Reaction score
2
Location
SUD ❤️
Gata fraților incetati. Eu te am rugat frumos ionut sa iti schimbi numele pentru ca era c am obscen, iar colegii mei au aplicat pedepsele
Am inteles asta, respectele mele pentru tine. Era normal sa ma iau si eu de cei de mai sus, pentru ca nu au stat sa citeasca, au inceput cu amenintari, minciuni, tot felul. Pe mine nu ma sperie astea. Se dau "barosani", "sefi", "smardoi", de toate, dar e doar tastatura de ei :). Astept o decizie corecta din partea cuiva in masura sa o ia.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top