O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA cerere unbann

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ZaraDinMuntenii

leganar
Joined
Jan 4, 2021
Messages
5
Reaction score
3
Location
tg jiu
IP-ul (www.arataip.ro):82.79.204.35
STEAMID-ul:nu am
Motivul pentru care aţi primit ban:nu stiu,am avut o runda buna..si dupa acea runda am primit ban
Adminul care te-a banat:am un cs foarte slab..luat de pe google...nici mouse ul nu apare in el..nu am putut sa vad .nu imi aparea..

Ora aproximativă:00.15,00,20
Dovezile tale (Print la consola): imi cer scuze ca l am facut asa chiar am un pc foarte slab si nu stiam cum sa fac,stiam de butonul prt screen dar nu apareau
 

Attachments

  • ban laleagane.zip
    981.3 KB · Views: 105

ZaraDinMuntenii

leganar
Joined
Jan 4, 2021
Messages
5
Reaction score
3
Location
tg jiu
Daca ai pc slab, cum ai reusit sa faci o runda atat de buna si fara tinta? In atasament nu e nimic de vazut
si eu ce sa fac?cu ce dovada am primit ban? nu mi s a cerut nici test wargods nici poze nici nimic...daca am avut bulan ?cu ce dovediti ca am primit ban pe corect?si am zis ca nu aveam tinta in meniu...nu pe sv...s a inteles gresit doar nu mergeam pe harta fara tinta si trageam asa...
asta e tot ce am putut sa pun..dovada ca am primit ban...nu ma gasesc in nici un banlist la nimeni..cum e posibil sa imi dea cineva ban asa fara sa fie tras la raspundere de nimeni...atat mi a aratat cs ul ..ce sa fac
 

ZaraDinMuntenii

leganar
Joined
Jan 4, 2021
Messages
5
Reaction score
3
Location
tg jiu
Ne-am uitat mai multi pe tine, aveai ceva la buton. Nu am stat sa mai fac demo.
Doamne fereste cum e posibil asa ceva...imi dai ban fara dovada...realizezi ca ai dat un ban gresit ...nu aveam absolut nimic...pol si cu rar mi au mai cerut test wagods si l am oferit cu mare placere....plus ca eu am jucat ceva timp pe sv aveam 2 sapt in care intram aproape in fiecare seara nu am intrat dintr o data si am inceput sa joc bine...te rog sa iti indrepti greseala si sa imi scos ban.ul pentru ca nu e corect ce ai facut
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Doamne fereste cum e posibil asa ceva...imi dai ban fara dovada...realizezi ca ai dat un ban gresit ...nu aveam absolut nimic...pol si cu rar mi au mai cerut test wagods si l am oferit cu mare placere....plus ca eu am jucat ceva timp pe sv aveam 2 sapt in care intram aproape in fiecare seara nu am intrat dintr o data si am inceput sa joc bine...te rog sa iti indrepti greseala si sa imi scos ban.ul pentru ca nu e corect ce ai facut
Din cate am inteles pe wargod iti aparea cu rosu ceva. "aveam 2 sapt in care intram aproape in fiecare seara nu am intrat dintr o data si am inceput sa joc bine." CUM ADICA DINTR-O DATA AI INCEPUT SA JOCI BINE?

"Te rog sa iti indrepti greseala"? invata sa joci curat si dupa mai stam de vorba.

BANUL RAMANE. Las topciul deschis pana la ora 23:00 in caz ca mai ai de spus vreo minciuna.
 
Joined
Oct 19, 2014
Messages
38
Reaction score
18
Age
33
Location
Deva
Din cate am inteles pe wargod iti aparea cu rosu ceva. "aveam 2 sapt in care intram aproape in fiecare seara nu am intrat dintr o data si am inceput sa joc bine." CUM ADICA DINTR-O DATA AI INCEPUT SA JOCI BINE?

"Te rog sa iti indrepti greseala"? invata sa joci curat si dupa mai stam de vorba.

BANUL RAMANE. Las topciul deschis pana la ora 23:00 in caz ca mai ai de spus vreo minciuna.
Eu stiam ca toate banurile se dau cu dovada,niciodata fara. Pork,nu cred ca e foarte greu sa faci record 20-30 de secunde sincer..
Ti-am scos eu banul @ZaraDinMuntenii . Imi cer scuze pt colegii mei,poti juca linistit.
 

ZaraDinMuntenii

leganar
Joined
Jan 4, 2021
Messages
5
Reaction score
3
Location
tg jiu
Eu stiam ca toate banurile se dau cu dovada,niciodata fara. Pork,nu cred ca e foarte greu sa faci record 20-30 de secunde sincer..
Ti-am scos eu banul @ZaraDinMuntenii . Imi cer scuze pt colegii mei,poti juca linistit.
multumesc frumos.accept orice test la orice ora .pacat ca o sa se foloseasca de orice mijloc inventat sa imi dea iar ban...Bafta multa
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Eu stiam ca toate banurile se dau cu dovada,niciodata fara. Pork,nu cred ca e foarte greu sa faci record 20-30 de secunde sincer..
Ti-am scos eu banul @ZaraDinMuntenii . Imi cer scuze pt colegii mei,poti juca linistit.
Interesant ca te bagi peste mine, fara sa intrebi. Erau atatia martori admini, in fine. M-am saturat de chestii de genul..spor cu serverul
 

rar12

leganar
Joined
Dec 26, 2020
Messages
37
Reaction score
9
Location
Sibiu
Ciudat si eu eram on ... chiar m-am uitat pe el si intradevar avea ceva la buton , plus ca calculatorul slab nu e un motiv !
Si cum ai inceput sa joci mai bine daca nu iti merge calculatorul ?
 
Joined
Oct 19, 2014
Messages
38
Reaction score
18
Age
33
Location
Deva
Interesant ca te bagi peste mine, fara sa intrebi. Erau atatia martori admini, in fine. M-am saturat de chestii de genul..spor cu serverul
Banati cum stiti,dar cand va rade lumea sa stiti de ce.15 ani de activitate si banam fara demo,mie imi e rusine sa mai intru in sectiunea unban.
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Banati cum stiti,dar cand va rade lumea sa stiti de ce.15 ani de activitate si banam fara demo,mie imi e rusine sa mai intru in sectiunea unban.
Daca va rade lumea, va rade de mine. Ti-am mai explicat, fiecare OWNER e responsabil pt deciziile pe care le ia. Ti-am mai explicat, nu trebuie sa dau explicatii nimanui si mai ales sa te bagi peste decizia mea. Dar nu e prima cand un coleg se baga peste decizia mea..

Va urez succes..
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top