O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Propuneri

Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Va salut,

Am in primul rand niste propuneri pentru voi.
1. Revenim la vechile grade: owner,co-owner, maresal, general, colonel, maior, sergent, slot, vip, girls, hof. Scoate prostiile alea + VIP, ca arata aiurea(e doar o parere)
2. La cereri admin, cereri unban, dupa ce rezolvati problema sa punem in paranteza [ACCEPTAT/REFUZAT].
3. Sa scoatem plug-inul ala care iti da arme gratis fara bani.
4. Cine iese ultimul de pe server, dintre admini sa puna dust2 si sa scoata timpul!! Pana dimineata cand intra un owner, seteaza limita si pune harta. Eu sincer m-am saturat de dust2!!!
5. Scoate-ti plug-inul ala, atunci cand esti mort iti apare unde adversatul(un fel de wall) incarca aiurea serverul. Serverul trebuie sa fie cat mai simplu si fara plug-inuri inutile.
6. Acordati admine oricui face cerere, maririle de grad sa le facem un funcite de cate BAN-URI AU DAT, CATE ORE au pe server. Trebuie sa ii stimulam cumva, singura sansa e promovare.
7. Putem organiza concursuri pentru admine, putem oferi direct colonel/general.
8. Vreau sa ducem serverul acolo unde era odata, acum vreo 10 ani. Pe primul loc, cum am reusit sa duc CS, SUD, ONE pe primul loc..vor reusi si cu asta.
9. bGd, te puuuuuuuuuuuup!!!

VA ROG SA VENITI CU ARGUMENTE DACA SUNTETI PRO SAU CONTRA!!
 
Joined
Nov 22, 2010
Messages
581
Reaction score
45
Age
27
Location
Almonte
Salut ,
1 . nu am nimic de zis. ori asa gradele ori cum zici tu tot una e ,
2. asta cred ca deja se face
3 . cred ca aici ar trb sa facem concursuri cine castiga sa ii se ofere vip. concursuri ca sa dam admine nu prea merge. ii rogi gratis sa le dai admin si nu vror dar sa mai participe la conrucs
4 . ar fi ceva dar trb sa avem numai grade mari pt trb asta ca sa aiba acces la cvar. iar noi momentan nu avem nici macar 10 admini . daca gasesti unu on toata ziua e ceva
5. Sv nu are nici pic de lag , iar esp nu afecteaza cu nimic , si asa admini nu sunt daca scoti si alea nu isi mai dau seama niciodata daca vreunu are wall la ce calitate avem la admini
6. Asta se face deja .
7. cum am zisa si mai sus de 3 zile "urlu" pe sv ca dam admine gratis si nu a venit inca nimeni sa ceara admin
8. pentru asta trebuie mai multe fapte mai putine vorbe . "no hate"
 
Last edited:

Vladimirescu

hall of fame
Joined
Jan 8, 2009
Messages
3,980
Reaction score
398
Age
26
Location
Baia Mare
1. Sunt deja. Referitor la VIP, e singura metoda de a mentine financiar acest server. In 2020 e foarte greu sa ti un server cu playeri constanti. In plus, atragem fetele, deoarece le oferim VIP gratuit.
2. Aici va descurcati.
3. Ai VIP, din cauza asta iti apar din runda a treia, daca doresti, o sa scot de la Owner/Co-Owner VIP-ul automat.
4. Agree.
5. Pai asta e doar pentru admini, ii ajuta sa prinda jucatorii codati, un plugin foarte util.
6. La inceput culegem si pe urma alegem. Go ON!
7. Linistit.
8. Haideeeee!
9. Sa-l pupi jos!
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Eu doar v-am propus aceste chestii. Voi decideti pe mai departe. Trebuie sa avem rabdare cu severul, acum 10 ani cand am avut aceste servere...am avut rabdare, am tras toti (bgd, vladimirescu) pot sa confirme. Nu poti duce un server sus daca nu ai rabdare si in primul rand trebuie sa scapam serverul de codati(aceea putini care sunt).

Daca sv se ridica la nivelul sudului macar, eu as incerca sa il facem STEAM ONLY. Am incercat si acum 10 ani, dar e destul de greu..pierzi multi playeri. Voi decidetice faceti si ce nu, nu disperati dupa admini, o sa apara si ei..
 
Joined
Aug 19, 2012
Messages
209
Reaction score
23
Location
Londra
As propune o ședință la nivelul înalt al șefilor owner+co-owner sa putem discuta și stabili unele chestii aștept pareri
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
502
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Propun ca sa nu se mai faca poze si sa dea banuri aiurea pentru noss...e haios cand deschizi un banlist si scrie acolo la la motiv no.ss si am mai vazut acuma no.wg,exista REGULAMENT si acolo scrie clar si mentionat cu scris gros

1* ESTE STRIC INTERZISA CEREREA WARGODS/SS DE CATRE ORICE GRAD DE ADMIN ! ( Vezi mai multe la sectiunea ADMINS ONLY "Discutii intre admini" ) EXCEPTIE FO!
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Propun ca sa nu se mai faca poze si sa dea banuri aiurea pentru noss...e haios cand deschizi un banlist si scrie acolo la la motiv no.ss si am mai vazut acuma no.wg,exista REGULAMENT si acolo scrie clar si mentionat cu scris gros

1* ESTE STRIC INTERZISA CEREREA WARGODS/SS DE CATRE ORICE GRAD DE ADMIN ! ( Vezi mai multe la sectiunea ADMINS ONLY "Discutii intre admini" ) EXCEPTIE FO!

Si cu adminii ce facem? ii tinem ca sa ii avem la numar? Dam ban doar pe demo? Te-ai gandit ca sunt persoane care joaca "la monitor" si tu cand ii faci demo crezi ca are wall? Cum te justifici in cazul asta?

Si eu as propune sa scoatem la toti adminul, sa nu mai facem poze si nici demo. Ownerii dau ban cui vor, cand vor si s-a terminat cu circul si cu atatea certuri. Ce zici?
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
502
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Da pentru ce este dar REGULAMENTU facut de Vlad? Da si numai pe demo de ce nu,pe SUD functioneaza foarte bine regula asta numai demo facem si merge treaba foarte bine.Dar cu monitoringu mai bine nici nu scriai 😅
Si nimeni nu se ceartă e doar propunere!
 
Last edited:
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Da pentru ce este dar REGULAMENTU facut de Vlad? Da si numai pe demo de ce nu,pe SUD functioneaza foarte bine regula asta numai demo facem si merge treaba foarte bine.Dar cu monitoringu mai bine nici nu scriai 😅
Si nimeni nu se ceartă e doar propunere!

Crezi ca ma intereseaza cum e pe sud? Fiecare server cu staff-ul si regulile lui. De asta traim in romania, ca ne f...e grija cum e pe alt server ;)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top