O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [PROPUNERE] Configurare server

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

unknowncfg

Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Aug 6, 2017
Messages
351
Reaction score
265
Location
unknown
Sa incep prin explicarea problemei pe care am vazut-o. Ei bine, de o buna perioada, este o problema mare. Daca tragi in cap adversarului, gloantele trec prin capatana lui, fara sa dai DMG. Ca sa dai hs trebuie sa tragi in gat. Am inteles ca s-a "umblat" la server sau ceva de genul, de curand (nu stiu exact cand, nu ma intereseaza astfel de aspecte).
Cand am inceput eu sa intru pe serverul asta, nu a fost problema asta, trageai in cap, lua cap adversarul, deci tind sa cred ca nu este o problema de la mine, intrucat n-am facut nici o modificare CS-ului.
Rog alti playeri/admini daca au problema asta sa confirme (macar sa stiu daca e doar la mine) si in caz ca este cum am descris eu, rog administratorii serverului sa faca ceva in acest sens.

PS: daca cineva din conducere vrea sa faca vreun test, rog sa faca pe cineva afk, sa traga in cap (nu de aproape) si sa vada rezultatul
 

I am Groot

leganar
Joined
Mar 22, 2019
Messages
321
Reaction score
79
Location
Bucuresti
Intr-adevar si eu am observat ca uneori in momentul in care dai cap, tinta e pe gat sau piept uneori. S-a intamplat si cu m4 si cu ak. Dar si momente in care e pe cap si dau cap :))) (distanta mica). Probabil tine si de cum controlezi tinta/reculul.
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
486
Reaction score
440
Age
35
Location
Bucuresti
Ceva e schimbat si nu-mi dau seama ce...
Cand am intrat prima oara pe serverul asta dadeam 80% numai capatani, de ceva timp exact cum zice Unica ceva nu se lipeste de cap, si daca stai sa tragi in AFK in baza de la anumite distante si unghiuri fix in cap nu se intampla nimic,trebuie sa tragi mai jos ,mai sus,mai in stanga,mai indreapta sa nimeresti .
Cred ca bate vantul tare pe server si deviaza glontul :)) ...
Si mai ciudat e ca uneori tragi la cativa centimetri de cap ,tu vezi ca ai tinta langa cap si totusi dai HS.
Mai sunt si aia care dau la 1-2 metri de cap si tot nimeresc dar acolo sunt CFG-uri posedate sau assist de la X-Y coduri.
 
Joined
Feb 12, 2010
Messages
2,096
Reaction score
297
Age
35
Location
Iasi
e anti aim :)))
nam pc-ul performant de gaming ca sa ma pot exprima clar , dar cate o data patesc sa trag la cap mai ales cand dau de un player spec in baza si head nu ia..acuma nu as garanta ca e de la server...mi se pare ciudat sa fie legat de vre-o setare s-au alceva.
Tin sa cred ca se intampla de la lag , deoarece serverul e tot timpul full si na e si normal sa mai apara erori de genul.(parerea mea) acuma stafful poate sa faca ceva verificari !
 
Joined
Jan 27, 2009
Messages
1,543
Reaction score
301
Location
Bucuresti
Salutare
O intrebare ca nu ma mai pricep.
Eu am rate 25000 in consola si 100 cmdrate sau updarate.
Voi jucati cu 25000 sau 100000.
Pe 100000 se misca ff rapid jocu.
Daca este corect cat am ,astept msj.
Ms
 
Joined
Aug 18, 2018
Messages
790
Reaction score
312
Location
- la bere''
Salutare
O intrebare ca nu ma mai pricep.
Eu am rate 25000 in consola si 100 cmdrate sau updarate.
Voi jucati cu 25000 sau 100000.
Pe 100000 se misca ff rapid jocu.
Daca este corect cat am ,astept msj.
Ms
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top