O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RED Discuții libere & Off-Topic

Crutoane Crocan

leganar
Joined
Aug 7, 2017
Messages
123
Reaction score
1
Age
32
Daca am primit remove(pentru ceva banal bineinteles) dupa cat timp pot face iar o cerere ?
 

Crutoane Crocan

leganar
Joined
Aug 7, 2017
Messages
123
Reaction score
1
Age
32
iti zice sa te uiti pe cineva ca el se uita pe altcineva si tu ii spui ca nu-ti spune el ce sa faci si ca nu e sefu tau. Meriti remove.

Nici macar nu stii ce s-a intamplat si vorbesti in necunostinta de cauza. Eu doar am adresat o intrebare si astept un raspuns de la @AfGanistaNNu.
 

Crutoane Crocan

leganar
Joined
Aug 7, 2017
Messages
123
Reaction score
1
Age
32
Salut ! In ultimul timp am vazut multe persoane care dupa ce le fac screenshot, nu gasesc pozele in cstrike si asta imi ridica un semn de intrebare asupra pluginului. De cand joc CS, nu am auzit de asa ceva sincer, sa nu gasesti pozele in cstrike. Pe alte server nu exista aceasta probleme si anume numai la noi. Nu credeti ca ar fi mai bine sa incercati alt plugin pentru screenshot si sa vedem ce se intampla ? Din cate am inteles unele cs-uri ar bloca ss-urile, dar nu stiu cat e de adevarata treaba asta. Pierdem playeri din cauza asta . Sau macar daca nu le gasesc sa le dam ban mai putin si nu permanent. Astept pareri.
 
Joined
Apr 27, 2013
Messages
170
Reaction score
21
Age
32
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

am postat gresit:)) scuze:)
 
Last edited:

Ramsay Bolton

hall of fame
Joined
May 11, 2017
Messages
2,145
Reaction score
645
Age
29
Location
Bucuresti
Salut ! In ultimul timp am vazut multe persoane care dupa ce le fac screenshot, nu gasesc pozele in cstrike si asta imi ridica un semn de intrebare asupra pluginului. De cand joc CS, nu am auzit de asa ceva sincer, sa nu gasesti pozele in cstrike. Pe alte server nu exista aceasta probleme si anume numai la noi. Nu credeti ca ar fi mai bine sa incercati alt plugin pentru screenshot si sa vedem ce se intampla ? Din cate am inteles unele cs-uri ar bloca ss-urile, dar nu stiu cat e de adevarata treaba asta. Pierdem playeri din cauza asta . Sau macar daca nu le gasesc sa le dam ban mai putin si nu permanent. Astept pareri.

Problema cu negasirea pozelor in cstrike este reala. Problema este CS-ul pe care playerul respectiv il foloseste. Solutia? Ii cereti sa schimbe CS-ul cu unul pe care stiti sigur ca merge facut ScreenShot. Din cate am vazut, Afga parca postase undeva o versiune de CS, pe care probabil merge SS-u fara probleme. Daca nu, va pot da eu un link cu un CS la care SS-u merge 100%.
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,206
Reaction score
2,087
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: Discuții libere & Off-Topic

Salut!

Problema cu negasirea pozelor in cstrike este reala. Problema este CS-ul pe care playerul respectiv il foloseste. Solutia? Ii cereti sa schimbe CS-ul cu unul pe care stiti sigur ca merge facut ScreenShot. Din cate am vazut, Afga parca postase undeva o versiune de CS, pe care probabil merge SS-u fara probleme. Daca nu, va pot da eu un link cu un CS la care SS-u merge 100%.
Da aici aveti link de la un cs fara lag si perfect pentru playerii serverului nostru: click

- - - Updated - - -

Mai exista grupul ?

Desigur
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,206
Reaction score
2,087
Location
Red.LaLeagane.Ro
Un mic cadou pentru @AlexMG;
M8fPXns.gif
YJIiVkt.gif
 
Last edited:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top