O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RED Discuții libere & Off-Topic

Joined
Feb 6, 2015
Messages
477
Reaction score
9
Age
32
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

hai salut :) long time no see :)) ce mai faceti? in ce perioada a zilei e sv mai populat de obicei? :) ma reapuc de jucat de acum si as vrea sa stiu daca se poate
 
Joined
Mar 28, 2013
Messages
1,341
Reaction score
150
Age
23
Location
Ramnicu Sarat
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

Salut , cum o mai duceti cu serverul ?
Nu am mai intrat pe llg si m=am cam lasat de cs1.6 , ma apucasem de csgo si toate cele :D
Sper ca serverul e in stare cat de posibil de buna , cum era si atunci cand jucam eu pe el !
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,206
Reaction score
2,087
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

Salut , cum o mai duceti cu serverul ?
Nu am mai intrat pe llg si m=am cam lasat de cs1.6 , ma apucasem de csgo si toate cele :D
Sper ca serverul e in stare cat de posibil de buna , cum era si atunci cand jucam eu pe el !
Merge bine, in vara o sa fie mult mai bine, tu cand revii? Speram sa revii cu o donatie..avem nevoie sa cumparam boost de 1 luna
 
Joined
Mar 28, 2013
Messages
1,341
Reaction score
150
Age
23
Location
Ramnicu Sarat
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

Merge bine, in vara o sa fie mult mai bine, tu cand revii? Speram sa revii cu o donatie..avem nevoie sa cumparam boost de 1 luna

Sa stii ca intr-o zi , cat de curand am sa ma intorc , iar in legatura cu acea donatie o sa vorbim pe privat undeva unde putem vorbi deschis pe aceasta tema , o sa vorbim despre asta pe facebook unde vreau sa stam de vorba in legatura cu serverul .
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,206
Reaction score
2,087
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

Sa stii ca intr-o zi , cat de curand am sa ma intorc , iar in legatura cu acea donatie o sa vorbim pe privat undeva unde putem vorbi deschis pe aceasta tema , o sa vorbim despre asta pe facebook unde vreau sa stam de vorba in legatura cu serverul .

ok , stii unde ma gasesti.
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,206
Reaction score
2,087
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

Vreau sa va anunt ca de azi inainte voi fi mai dur cu voi, daca sunt prea bun va urcati in capul omului ! Ai gresit platesti ! Fara supare si multumesc de intelegere !
 
Joined
Aug 10, 2015
Messages
295
Reaction score
2
Re: [GALATI] - Discutii libere & Off-topic

Vreau sa va anunt ca de azi inainte voi fi mai dur cu voi, daca sunt prea bun va urcati in capul omului ! Ai gresit platesti ! Fara supare si multumesc de intelegere !

Foarte bine Afga. In legatura cu donatia ce iti trebuie? Psf sau orange? Voi fi dispus sa dau atat cu contidia ca dai Leader :))
 

DanyLowr

mademoiselle
Joined
Apr 1, 2016
Messages
44
Reaction score
0
Re: [RED ⚜] Discutii libere & Off-topic

O intrebare, de ce nu ati salvat orele de pe galati aici?:D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top