O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

tag granade

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Aug 11, 2011
Messages
12
Reaction score
4
Age
31
Nick : Gun Maximus
Propunere : ori scoateti tag granade ori nu mai dati la vip/admin credit sa si o permita in fiecare runda
Cu ce ar ajuta serverul ? : deci se cumpara tag granade in fiecare runda practic se joaca cu wall , iar bogdan101 abuzeaza de chestia asta... de bunnyhop nu mai zic, numai server classic nu mai este aici
Video / Poze (optional) :
 
Joined
Jan 10, 2020
Messages
124
Reaction score
3
Contra,mie nu mi se pare niciun abuz cu această grenada, pana la urma orice player o poate cumpara, nu e doar pentru vip
 

rdx

leganar
Joined
Jun 21, 2019
Messages
88
Reaction score
1
Age
21
Location
Karlsruhe Germany
pro, după mine tag grenade este o idee destul de buna, dar totusi chiar ar trebuii o restricție sau sa o faca mai scumpă pentru ca foarte multă lume are acces la ea si vad pe runda în jur de 4-5 tag grenade
 

AlLexT

leganar
Joined
Jul 23, 2018
Messages
237
Reaction score
5
Age
22
Contra
Atata timp cat oamenii isi folosesc creditele cum vor , nu vad problema. Cum a zis si Edi, orice player isi poate cumpara nu doar VIPul
Parca nu era ok nici cand se jucau altii cu Auto
 

eaglee

leganar
Joined
Jul 26, 2016
Messages
277
Reaction score
19
Age
24
Location
Bucuresti
Eu sunt PRO pentru propunerea ta. E aiurea sa te bata unul de nu stii de unde sau sa iti dea wb cu ajutorul tag grenade.
 
Joined
Aug 11, 2011
Messages
12
Reaction score
4
Age
31
Contra,mie nu mi se pare niciun abuz cu această grenada, pana la urma orice player o poate cumpara, nu e doar pentru vip

Orice player si o poate cumpara cand are 100 de credite, dar daca ai credite nelimitate ti o cumperi in fiecare runda , nu e normal sa ai practic 5 secunde wall in fiecare runda

Contra
Atata timp cat oamenii isi folosesc creditele cum vor , nu vad problema. Cum a zis si Edi, orice player isi poate cumpara nu doar VIPul
Parca nu era ok nici cand se jucau altii cu Auto

"Atata timp cat oamenii isi folosesc creditele cum vor , nu vad o problema." - Asta m-a facut sa rad, ori vrei sa faci posturi ori esti nepotul lui Hagi
 

PaulGO

leganar
Joined
Feb 22, 2020
Messages
8
Reaction score
0
Contra,toata lumea are acces la credite.Daca strang creditele si fac cate 1000 2000 nu i problema mea.Nu mi se pare ca se abuzeaza si nu am vazut niciodata cate 5 grenazi pe runda.Si nu cred ca are nimeni credite nelimitate.S ar putea sa se creasca pretul da nu sa se scoata.
 

AlLexT

leganar
Joined
Jul 23, 2018
Messages
237
Reaction score
5
Age
22
Orice player si o poate cumpara cand are 100 de credite, dar daca ai credite nelimitate ti o cumperi in fiecare runda , nu e normal sa ai practic 5 secunde wall in fiecare runda



"Atata timp cat oamenii isi folosesc creditele cum vor , nu vad o problema." - Asta m-a facut sa rad, ori vrei sa faci posturi ori esti nepotul lui Hagi

1. Nu faci chat aici doar pentru ca primesti contra
2. Daca se abuzeaza , ai sectiune de reclamatii
3. Se poate scumpii grenada + nu exista nimeni cu credite nelimitate, exista barbut ...

Si inca o chestie azi erai singurul de pe server care gasea ceva de comentat si zicea ca e serverul de ''c***t'' cu ultimele update-uri .
 

Bogdanbb

leganar
Joined
Mar 7, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
31
Contra : Fratioare e server de fun, nu suntem aici la campionatele mondiale de competitive. atata timp cat ai voie sa cumperi doar un tag pe runda.nu mi se pare ca e abuz.ca nu e ca si cum imi iau 5 taguri pe runda si le pun in fiecare spot
 
Joined
Aug 11, 2011
Messages
12
Reaction score
4
Age
31
1. Nu faci chat aici doar pentru ca primesti contra
2. Daca se abuzeaza , ai sectiune de reclamatii
3. Se poate scumpii grenada + nu exista nimeni cu credite nelimitate, exista barbut ...

Si inca o chestie azi erai singurul de pe server care gasea ceva de comentat si zicea ca e serverul de ''c***t'' cu ultimele update-uri .

Eu am facut un comentariu fiindca explicatia pe care ai dat-o la "contra" mi s a parut funny

Vezi ca imi bagi cuvinte in gura total gratuit , poate am zis ca bhop e de cacao sau tag granade,nu serverul, nu as mai juca pe server vreo 6 ani daca asta mi ar fi parerea . Ma rog, eu nu am venit aici sa ma cert, am venit doar sa spun ca ceva nu este ok, daca vi se pare corect sa ai wall 5 secunde in fiecare runda, puneti si aim 5 secunde pe runda :) ca doar e de fun serverul
 

P A N D A

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 31, 2016
Messages
664
Reaction score
88
Age
25
Location
Romania
Așteaptă răspunsul la cerere și nu mai Răspunde la orice părere ca nu e chat aici
 
Joined
Aug 11, 2011
Messages
12
Reaction score
4
Age
31
Eu din ce stiam propunerile se discuta, se aduc argumente pro/contra iar cel ce a initiat propunerea da exemple ce de este rau si bine , plus de asta mi se baga si cuvinte in gura, de unul ce se da crocodil in ligheanul cu apa.
Gata nu mai deschid gura.
 

TRIGGERED

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 30, 2014
Messages
1,211
Reaction score
22
Pro pentru restrictie la tag grenade, de exemplu o grenada tag la 5 runde/player
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
483
Reaction score
30
Age
26
Location
Pitești
Tag grenade se scumpește la 150 de credite și se poate cumpăra doar de 3 ori pe mapă

*Sfat: Nu este op daca sti sa fugi de ea, ai timp 2-3 secunde sa fugi din raza ei. Daca voi stiti doar sa stati intr-un loc este partea a doua.

Topic Închis!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top