O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

SUD Si....

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,209
Reaction score
1,059
Age
31
Location
Lost in space
Si da. Si am ajuns in acel punct. Stiam ca aici ajung, eram constient dar parca nu vroiam sa accept. Am incercat sa aman, am incercat sa ma fac ca nu asta e drumul pe care l-am ales dar da. Sunt acolo, e momentul. E momentul sa ne luam ramas bun. E momentul sa fac un pas in spate, un pas final. E momentul sa imi iau ramas bun de la voi. Pe cat de multe bucurii mi-a adus acest server cu tot ce tine el, supărările au fost de 2 ori mai multe. Si si-au facut marcata prezenta. Mai mult decat as fi vrut si mai mult decat am lasat sa se vada. Vreau sa va mulțumesc tuturor pentru anii acestia in care ati fost alaturi de mine si de noi. Si sper sa continuati sa tineti steagul sus cat mai mult. V-am pupat. I love you all. La nerevedere.
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
495
Reaction score
444
Age
35
Location
Bucuresti
Deci tragem cortina.
Cum am zis renuntam toti. Eu aveam in gand de ceva timp sa ma las datorita lipsei mele de experienta in a intelege oamenii din jur. Fiecare o stie pe a lui si cam atat. Legat de joc acelasi lucru,fiecare cum isi creeaza viziunea in anii acumulati pe el.
@Alex daca mai faceti intalniri admini ,playeri etc si aveti buna placere sa ma chemati ,vin oricand. Nu se schimba nimic intre noi, aveti numarul meu majoritatea.
O sa raman un simplu player cand mai intru din cand in cand ca o sa ma axez mai mult pw World Of Tanks ca acolo joci singur,nu mai ai treaba cu admini,cu codati...
Ramas bun prieteni dragi ,care ma aveti pe steam sau in telefon ma puteti pastra ca nu ma deranjeaza va ajut oricand aveti nevoie.
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,209
Reaction score
1,059
Age
31
Location
Lost in space
Deci tragem cortina.
Cum am zis renuntam toti. Eu aveam in gand de ceva timp sa ma las datorita lipsei mele de experienta in a intelege oamenii din jur. Fiecare o stie pe a lui si cam atat. Legat de joc acelasi lucru,fiecare cum isi creeaza viziunea in anii acumulati pe el.
@Alex daca mai faceti intalniri admini ,playeri etc si aveti buna placere sa ma chemati ,vin oricand. Nu se schimba nimic intre noi, aveti numarul meu majoritatea.
O sa raman un simplu player cand mai intru din cand in cand ca o sa ma axez mai mult pw World Of Tanks ca acolo joci singur,nu mai ai treaba cu admini,cu codati...
Ramas bun prieteni dragi ,care ma aveti pe steam sau in telefon ma puteti pastra ca nu ma deranjeaza va ajut oricand aveti nevoie.
Nu trage nimeni cortina. Sudul merge in continuare, totul merge ca inainte. In locul meu o sa fie @Rox I care ori de cate ori o sa aiba nevoie de mine sau experienta mea, ma poate contacta. Atata tot ca eu am nevoie din punct de vedere emotional si psihic sa plec si sa ma axez pe altceva, altundeva.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top