O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Uffe

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jul 3, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Numele dvs: ouTLaNdeR
Numele adminului reclamat: Uffe
Data si ora: 08.12.2023 / 14:45

Salut, poate o sa vi se para o prostie deoarece in principiu asta si este, dar acest admin pe numele sau Uffe il cam doare undeva (sa nu spun unde) de banii pe care ii bagati in boost-uri si eforturile de a tine serverul populat. Totul pleaca de la faptul ca ii scriu timp de mai multe runde sa dea slay player-ului care are bomba de la t, asteptand sa o preiau deoarece pe langa faptul ca incerca sa traga in coechipieri, nu stia nici unde sa puna bomba. In fine, pe scurt cand vad ca ma ignora complet il intreb de ce nu da slay si prin urmare pierzand 2 min degeaba dupa bmb (ca ii e lui sila sa scrie o amarata de comanda, pe care ar trebui sa o scrie data fiind situatia) ii spun ca o sa merg pe un alt server (tineti cont ca ne jucam la ora 14:45 pe nuke 7v8) . Raspunsul lui bineinteles este, "du-te".
Reclamatia nu are legatura cu faptul ca nu a dat slay pe cat are cu atitudinea solipsista fata de jucatori cand este tras la raspundere. De remarcat atitudinea ingamfata prin care ma trimite sa fac reclamatia crezand ca e ceva banal si ca nu pateste nimic. Nu am nevoie de sanctiuni, dar poate ii dati o palma [metaforic vorbind :) ]
Atasez ss cu logs din consola. Multumesc!

 
Joined
Oct 1, 2016
Messages
249
Reaction score
36
Age
29
Location
Focsani
Cum ai fi vrut sa iti raspund din moment ce m-ai amenintat ca pleci pe alt server ca nu am dat un slay la bomba? adminii mai au si alte indatoriri, eram demo on pe altcineva pt ca primisem o reclamatie de aim, nu ma pot imparti in 100 de parti ca nu planteaza unu o bomba intr-o runda ! primea si slay next, nu era nevoie sa ameninti ca pleci pe alt server ! te ataci ca am zis "du-te" ? mai mult ai obosit sa faci reclamatia pt un amarat de slay decat sa joci in continuare! Atitudinea e normala, primesc zeci de mesaje de genul, cum era sa raspund? "te rog nu pleca, ca o sa dau slay?"
 
Joined
Jul 3, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Cum ai fi vrut sa iti raspund din moment ce m-ai amenintat ca pleci pe alt server ca nu am dat un slay la bomba? adminii mai au si alte indatoriri, eram demo on pe altcineva pt ca primisem o reclamatie de aim, nu ma pot imparti in 100 de parti ca nu planteaza unu o bomba intr-o runda ! primea si slay next, nu era nevoie sa ameninti ca pleci pe alt server ! te ataci ca am zis "du-te" ? mai mult ai obosit sa faci reclamatia pt un amarat de slay decat sa joci in continuare! Atitudinea e normala, primesc zeci de mesaje de genul, cum era sa raspund? "te rog nu pleca, ca o sa dau slay?"
Serios? Asta e scuza ta?
Am cerut 3 runde slay la bmb la sec 30 cand campa pe casa cu ea.
Se vede atitudinea de la o posta, daca tie ti se pare normala inseamna ca ai o problema. Oare daca erai demo on, nu puteai sa imi zici ca esti demo on? ca intelegeam, dar ai preferat sa ignori si dupa sa ma iei peste picior ca si cand nu conteaza ca pleci tu sau nu, nu imi pasa. Si nu cred ca ar pasa nimanui dar cand ai numarul acela de playeri nu iti permiti sa spui asa ceva, ca idee.
Poate daca tot aveai demo on, ni-l pui si noua aici ca ar trebui sa se vada toate astea. Astept, mersi!

p.s.: Nu ai inteles nimic nici din situatie, nici din ce am scris mai devreme daca tu afirmi "ca am facut reclamatia pentru un amarat de slay". Se pare ca altfel nu poti fi luat in serios pe server.
 

NazGuL-

leganar
Joined
Dec 2, 2022
Messages
113
Reaction score
77
Ca sa nu se ajunga la alte lucruri, inchid topicul.
Outlander, nu e ok nici cum ai pus tu problema, ca pleci pe alt server, avand in vedere ca Uffe era singurul admin pe server in momentul respectiv si dupa cum spune el, era cu demo pe un player. Trebuie sa intelegi si tu asta ...
Vom discuta si cu Uffe despre abordarea neprietenoasa pe care a avut-o - nu sunt necesare sanctiuni.
Spor la joc !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top