O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie slyx

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Sep 27, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Location
Arad - Romania
Numele dvs: hol0caust
Numele adminului reclamat: slyx
Data si ora:16/10/23 22:10
Motiv reclamatie: abuz functie + frustrare .
Dovada (Print la consola sau demo):
Salutari comunitatii , fac aceasta reclamatie pentru abuz de grad , aroganta , am intrat pe server seara la un joc 4 fun si o vorba cu jucatorii si comunitatea si in timp ce jucam mai " trageam" o geana la chat sa vad ce mai spune lumea , era o persoana de sex feminin si mai niste baieti care vobeau acolo la o " mistocareala " , tipa aia care a inceput sa vorbeasca ca era cineva sub balcon fara chiloti etc :)))))) au inceput baietii cu glume si dupa au mai urmat niste injuraturi pe acolo nefiind sanctioante de nici un admin + amuzament mare pentru slyx fara a da mute sau ceva , eu nu joc de mult timp aici pe comunitate dar tin cont ca are ceva personal cu mine :)) si nu inteleg ce aia e chestia , ori de la gameplay ori e prea frustrat el de viata . si cand am jucat intr o seara cred ca l am omorat de 5 ori consecutiv eram pe discord , a intart si vorbea tot random fara nici un inteles , ori are inceput de dementa ori nu stiu asa e el autoeducat . de cand sunt aici am cunoscut o mare parte din comunitate + fondatori ,administatori , moderatori etc si toti au discernamant , 7 ani de acasa si educati , dar copilul asta trebuie sa remedieze atitudinile astea de aroganta si abuzurile astea de doi lei , plus ca dadea ban si gag exact cum se vede si in poza ca spune " care vrea s-o mai dam "an" smardoiala? " daca in 2023 faci chestii d'astea pe "counter strike" inseamna ca ai o problema cu capul baiatul meu. Sper ca fondatorii sa sanctioneze persoana pentru atitudine si abuz , multumesc de intelegere.
Dovezi :
1.
2. * ma tine de vorba si imi da slay :)) "
3. *smardoiala pe care o deduce si intelege doar el "
 
Last edited:
  • Like
Reactions: xAi
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top