O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie deluxe

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

bumbac joaca cs

leganar
Joined
Jul 31, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Numele dvs: Locomotion//
Numele adminului reclamat:deluxe
Data si ora:17:40
Motiv reclamatie:mi-a dat ban permanent, nu stau sa o lungesc se poate vedea in ftp ce si cum s-a intamplat. votka a intrebat de preferinte si am venit si eu cu una la care deluxe spune sa termin odata cu acea mapa, i am spus ce dracu tot are ca nu e prima data cand face asa cand spun eu o harta, pot spune ca e primul ban pe care l am vazut ca l a dat pe acest server deluxe ,nu face nimic decat sa comenteze, cand se anunta un posibil codat pe u@, nu face nimic dar sa puna pe altii poate. rog sa se uite cineva in ftp. si a luat grade cu veteranu fara rost.
Dovada (Print la consola sau demo):
deluxebann.png
 
Joined
Mar 26, 2019
Messages
107
Reaction score
164
Age
27
deluxe , un player care nu are ce cauta pe SUD . Am zis player mai devreme deoarece ma refer ca deja ca si player e mult , dar mai si admin .
Saptamana trecuta am preferat sa-mi dau eu ban 8 ore decat sa continui sa ma cert cu deluxe .
Au fost mai multi pe server si atunci si sigur pot confirma carisma acestui player/admin . Efectiv iti stoarce pofta de joc , socializare , glume (cu cine ai si iti permiti ) .
Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie sau eu stiu acest comentariu dar am asteptat ca cineva sa mai aibe tangente cu el . (pentru ca m-am gandit ca poate eu sunt problema si atunci nu am facut nimic . Dar se pare ca in acest caz nu eu sunt problema si nici restul )
 

bumbac joaca cs

leganar
Joined
Jul 31, 2023
Messages
16
Reaction score
2
deluxe , un player care nu are ce cauta pe SUD . Am zis player mai devreme deoarece ma refer ca deja ca si player e mult , dar mai si admin .
Saptamana trecuta am preferat sa-mi dau eu ban 8 ore decat sa continui sa ma cert cu deluxe .
Au fost mai multi pe server si atunci si sigur pot confirma carisma acestui player/admin . Efectiv iti stoarce pofta de joc , socializare , glume (cu cine ai si iti permiti ) .
Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie sau eu stiu acest comentariu dar am asteptat ca cineva sa mai aibe tangente cu el . (pentru ca m-am gandit ca poate eu sunt problema si atunci nu am facut nimic . Dar se pare ca in acest caz nu eu sunt problema si nici restul )
frate de mine s-a luat ca am zis o harta pe bune? si el chiar nu face nimic pe sv acesta , nu mai inteleg jocu. din senin se trezeste cu veteran si crede ca face ce vrea el
 
Joined
Mar 26, 2019
Messages
107
Reaction score
164
Age
27
Pe mine ma tot provoca ca l-am intrebat dece nu joaca steam on daca are steam :-? dar na , alta poveste , asteptam sa vedem ce zice un fondator/owner /responsabil cu adminii cine s-o ocupa . HF ALL!
 
Joined
Oct 29, 2008
Messages
434
Reaction score
6
Age
32
Location
127.0.0.1
Hai sa iti raspund scurt , cu toate ca imi pierd timpul , te faci victima degeaba , ti`am spus terminati cu assault si ai vorbit cu penis si nerespectos , in detaliile banului ai si motivul ! Cat despre tine sairentokira ai acces la demo , poze etc si nu scrie si nu este steam only nici macar nu se impune asta ! Daca te consoleaza cu ceva atata imi poate bugetul cu toate ca te-as mintii !
 
Joined
May 27, 2023
Messages
22
Reaction score
4
scuze Delux3 poate ai dreptate nu sunt in masura sa zic da sau nu ,dar orice comanda data pe un admin se poate lasa cu remov si yu asta ai facut .Mai bine postai cearta si se lua o decizie fara a da ban
 

allydutza

mademoiselle
Joined
Oct 19, 2019
Messages
960
Reaction score
381
Age
34
Vaiii mamaaa mea....ce e aici fratilor? De la caldura nu mai ganditi? Deluxe....fiecare admin este liber sa spuna ce pref are...nu'ti convine treci peste si aia e.....ptr banul dat ai suspend....daca nu incetezi cu banurile iei si remove.
Spor la joc dragilor!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top