O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Dani

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

xCrysti

leganar
Joined
Oct 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
1: xCrysti
2: Dani.
3. 24.10.2023 ora 19:00 ceva de genul ora
4: Schimbarea hartii facuta in mijlocul jocului Adminul Dani dupa schimbarea hartii cand am spus pe chat dc a schimbat o direct si nu a asteptat pana la final a inceput sa vorbeasca sa schimb sv daca nu imi convine gen el este stapanul si apoi au urmat niste kickuri aiurea fara motiv, cu asa admin nu mai ai nevoie de playeri pe sv ...
atasez aici si cele 2 poze din consola
Trebuie sa se ia masuri asupra lui pentru ca dauneaza pe viitor asupra servarului
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
497
Reaction score
445
Age
35
Location
Bucuresti
Adminul in cauza primeste suspend 3 zile pentru kick-urile inutile si pentru dezinteres sa posteze o explicatie.
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,210
Reaction score
1,059
Age
31
Location
Lost in space
1: xCrysti
2: Dani.
3. 24.10.2023 ora 19:00 ceva de genul ora
4: Schimbarea hartii facuta in mijlocul jocului Adminul Dani dupa schimbarea hartii cand am spus pe chat dc a schimbat o direct si nu a asteptat pana la final a inceput sa vorbeasca sa schimb sv daca nu imi convine gen el este stapanul si apoi au urmat niste kickuri aiurea fara motiv, cu asa admin nu mai ai nevoie de playeri pe sv ...
atasez aici si cele 2 poze din consola
Trebuie sa se ia masuri asupra lui pentru ca dauneaza pe viitor asupra servarului
1 la mana, nu esti tu in masura sa iei la rost un admin. Daca eram eu, aveai ban, nu doar kick. 2 la mana, cat de curand revin eu in forta si o sa va invat pe toti ce inseamna respectul, ca prea ati luat-o toti pe ulei.

@Kp0n3 prea mult suspend 3 zile pentru o greseala, parerea mea. Locked
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top