O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie campionului neincoroant

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Apr 3, 2022
Messages
74
Reaction score
29
Location
Sibiu
Numele cu care ai jucat pe server: Mike Ehrmantraut(slot respins)

Numele serifului stresant: bapbapbap

Ora(cu aproximatie): 21:05

Motiv: ,,chill,,


Alte precizari: N-are sens sa fac cerere unban pentru ca baiatu in cauza a dat doar 60 de minute ban pe motivul; "chill".

Un player foarte bun cu care de altfel am mai discutat in trecut pe server care se simte ofensat de faptul ca mi-am permis sa glumesc cu el intrebandu-l ce s-a intamplat de face mai putine frag-uri ca mine azi. Evident, omul s-a frustrat instant ca doar cs 1.6 e un joc cu competitii internationale si premii uriase in euro incepand cu arogante de genu; ,,tu ai jucat doar public toata viata ta (perfect adevarat, am jucat si joc in ultimele luni strict pt fun si caterinca, doar pe alandala, recunosc ca uneori intrec masura, insa nu a fost cazul acum). I-am explicat ca ar trebui sa o lase mai moale cu arogantele, stiu ce inseamna gaming-ul competitiv(been there, done that) si sunt in stare sa respect un jucator bun (cum de altfel sunt cativa pe server), dar nu sfidand logica. Bineinteles, probabil un joc de prin 2000 a ramas o pasiune sensibila pentru acest individ care se ataca la orice remarca pe care o considera rautacioasa, nothing wrong in that, dar haideti sa nu abuzam de comenzi de ban ca sa aratam cine suntem noi in spatele unui ecran... Facand o paralela la incidentele cu Vardy, bai fratilor, daca n-am primit un ban de la omu ala care chiar ar fi fost indreptatit in anumite situatii sa-mi dea ban si primesc de la ,,neica nimeni bapibapi,, ca sa-mi arate el mie cine este el, campionul necautat al jocului de mult dat uitarii cs 1.6.... In fine, daca se continua abuzul comenzilor de ban in ritmul asta speranta de viata a serverului e chiar mai mica decat anticipez, asemenea atitudine nu face decat sa goneasca playerii si n-as fi eu nu stiu ce pierdere, mare lucru, nu va mai enerveaza Mike valveru cu polaru, un troller in minus, dar sunt convins ca baietasu asta nu e la primu rage de genu, am mai observat arogante din partea lui, probabil o fi suferind de ceva complex de inferioritate si incearca din rasputeri sa aiba un cuvant de spus, irelevant motivul, relevant e doar faptul ca unii se ghideaza exclusiv dupa emotii si nu dupa ratiune.

Danke schoen,
Ehrmantraut out
 
Joined
Apr 3, 2022
Messages
74
Reaction score
29
Location
Sibiu
atata timp cat faci o reclamatie si nu o cerere unban cred ca ar fi cazul sa ai si o dovada sau o nemultumire la decizia adminului
sa se verifice log-urile. Nu ai reusit sa intelegi nemultumirea din ce am scris, ai incercat sa citesti?
 
Joined
Nov 17, 2021
Messages
373
Reaction score
220
Salut.
Din ce am verificat logs reiese urmatoarele:
Mike nu inteleg de ce te bagi in seama cu playeri care nu te-au deranjat sau care nu au nici o gluma cu tine.?
Glume ,arogante , etc le faci cu cine iti permite si pe cine cunosti (in limita bunului simt) , omul nu te-a deranjat cu nimic.

Am sa las conversatia mai jos :

1657612818157.png


1657612997500.png

Banul l-ai primit pt jignire (se vede in conversatie)
Pe viitor te sfatuiesc sa iti vezi linistit de joc si nu te va deranja nimeni.

Reclamatie respinsa!!

T/C
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top