O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Animal

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jul 20, 2020
Messages
39
Reaction score
7
Location
Satu Mare , jud Satu Mare
Numele cu care ai jucat pe server: George-Mândru_Naţionalist_DAC
Numele serifului stresant: Animal
Ora(cu aproximatie): 11:00 - 11:05
Motiv: Schimbat pista fara vot
Dovada (print screen la consola):
Alte precizari: În prima poză apare un presupun vot pt pistă,dar nu stiu cum,pt ca la nici unul nu a aparut asa zisul vot,deci de unde optiunile alea,nu stiu.În plus,eram 10 pe server (inclusiv noi 3) nu doar 2,deci daca ar fi fost vot ar fi trebui sa apara optiunile de la ceilalti,si rezultatul final.Nu apare nici asta,nici anularea votului si nici comanda amx_map (cel putin in consola,in ftp ar trebui) , ci în timp ce ma duceam dinspre baza noastra spre tero,poc,se schimba pista DIRECT,fara măcar pauza aia de 2-3 sec după fol comenzii amx_map.

Dacă avem reguli,atunci sa fie aceleasi pt toti,"nu doar pt caţei". Eu pt un caz similar dar favorabil mie,unde eram doar 3 pe d2x2 am intrebat daca se vrea schimbare si doar eu am raspuns,restul erau afk,la 5-6 dim. Dupa 1 ora-1 ora juma,mosu mi-a sarit in cap si anuntat suspendare pe 2 zile,pt ca am pus zăpadă sau ce,sa intre altii,mai multi jucatori.
Acolo nu exista altă alegere/alternativa (daca dădeam votemap si din nou nu raspundea nimeni decat eu,era mai bine :) ,doar asa,pt birocraţie/protocol :) ? ) si tot am primit suspendare .
Nu consideraţi ca aici,unde a fost,merita aceiasi consecintă ?




Mulţumesc anticipat :D ;) >:D< .
 

Attachments

  • Adminul Animal schimba mapa fara vot 1.JPG
    Adminul Animal schimba mapa fara vot 1.JPG
    152.8 KB · Views: 61
  • Adminul Animal schimba mapa fara vot 2.JPG
    Adminul Animal schimba mapa fara vot 2.JPG
    169.9 KB · Views: 48
Joined
May 10, 2020
Messages
990
Reaction score
396
Location
Romania
La alte precizari ai uitat sa spui ca schimbarea asta de mapa s-ar fi intamplat acum 4 zile,mersi ca mi-ai pierdut timpul degeaba.An1mal daduse vot unde va intreba daca vreti alta mapa iar dupa a urmat votul cu mapele

6. Cererile de unban sau reclamatiile postate la mai mult de 12 ore de la incident nu vor fi luate in considerare.
Acestea fiind spuse,reclamatie respinsa!

T.C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top