O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

POVESTE Shuya = 7X OMUL ANULUI

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,848
Reaction score
5,659
Location
/kernel
gorilla.png


SHUYA = OMUL ANULUI


Salutare,

Nu m-as fi gandit vreodata ca voi ajunge in punctul de a-mi expune in vazul tuturor chilotii gauriti si plini de pete, insa din pricina dorintei de afirmare care se lupta zilnic cu subconstientul meu sunt pe cale sa o fac.​
Am aterizat fortat cu parapanta in LaLeagane undeva la mijlocul lunii februarie 2012 la pachet cu un server care-mi fusese pus in carca de catre detinator — un lihnit de foame, care nu stia altceva decat comenzile baza si care la o scurta perioada a fost si inchis. Inevitabil fiind finalul; daca stai toata ziua intre patru pereti si-un monitor rontaind ca un soarec chips-uri, consumand bere fara alcool, ragaind si grohaind ca un porc eliberat din grajd, bineinteles ca te plangi ca n-ai bani si implicit nu poti achita serverul.​
Mai apoi, fiind atras de ceea ce comunitatea oferea la momentul respectiv (proiecte, planuri de dezvoltare, chiar si rank-urile colorate recunosc) am ramas aici incercand sa creez un mediu stabil cu ajutorul caruia sa ma integrez si sa aspir neincetat la cel mai umil loc din ierarhie. Cu pasi repezi m-am indreptat catre Gather Nights, unde am facut o treaba excelenta pana sa ma retrag, Diverse pentru o buna bucata de timp, Mix-Area si Admin School unde am ramas si pana in ziua de astazi la butoane. Pe la sfarsitul anului 2013 am pasit pe categoriile ascunse ale forumului si mai exact in Zona Moderatorilor de pretutindeni, urmand ca la inceputul lui 2014 sa fiu promovat ca Super Moderator de catre un fost Site Admin infometat cu tenta colerica. Tin sa recunosc ca promovarea mea a starnit multe controverse la vremea respectiva, cu toate ca eram mereu disponibil oricarui utilizator si puteti observa ajutorul oferit userilor, continutul postat zilnic sau alte fapte care genereaza siguranta si profesionalism.​
Anyways, n-am uitat nici de zecile de utilizatori diabolici care au vrut (si inca vor) sa ne intalnim, sa ne ciomagim si sa ne aratam barbatia. Barbatie care de altfel la mine se afla intre picioare si e lunga dupa expresia femeilor in momentele cooLminante. Sau de micile divergente cu anumiti fosti membri ai staff-ului care si-au gasit fericirea intr-un acces, simtindu-se ulterior inabordabili si atotputernici. De indivizii care-mi pateaza periodic profilul de ulei, insa pentru indepartarea petelor folosesc cu incredere fixativ, pasta de dinti sau alcool metilic si clatesc cu apa, respectiv sapun. So, insultele voastre nu-mi provoaca niciun sentiment profund intrucat mijloacele pe care le detin sunt net superioare voua si neamurilor voastre de la maimutele din trecut, la animalele domesticite din prezent sau la extraterestrii malformati din viitor.​
N-am uitat nici de fetele pe care inca le mai invit la cine romantice impreuna cu sampanie si petale de trandafir, unele refuzandu-ma zambind cu stil, altele incantate si nerabdatoare sa-mi simta transpiratia acoperita de parfum. Totul adunat insa, mi-ati facut viata de forumist inrait cu ochi bulbucati mai interesanta si hazlie, iar comunitatea capata alta culoare cu voi in frunte, inchisa ce-i drept, insa e o contributie si e de apreciat.​
Va doresc numai bucurii si realizari atat in mediul online, cat si in viata de zi cu zi!​


Cu consideratie,
Iulian.
 

FBD

leganar
Joined
Jan 2, 2014
Messages
1,679
Reaction score
13
Age
26
Location
Da
Inca mi-e dor de zilele cand imi dadeai ban sau/si ma amenintai :(( dar acum nu mai ai SM :p:p.
"anyways" felicitari pentru contributia ta acestui forum .
 
Joined
Dec 7, 2009
Messages
541
Reaction score
1
Location
New York City
Shuya : Daca stai toata ziua intre patru pereti si-un monitor rontaind ca un soarec chips-uri, consumand bere fara alcool, ragaind si grohaind ca un porc eliberat din grajd, bineinteles ca te plangi ca n-ai bani si implicit nu poti achita server-ul. (MAXIMA)
Esti un om extraordinar din tpate punctele de vedere!
 

Andra

mademoiselle
Joined
Apr 7, 2010
Messages
1,446
Reaction score
249
Nu cred că te cunosc, am ajuns să citesc asta din pură întâmplare, dar țin să-ți spun că asta este una dintre cele mai bine scrise povești pe care le-am citit pe aici ;)) congrats!
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,848
Reaction score
5,659
Location
/kernel
Nu cred că te cunosc, am ajuns să citesc asta din pură întâmplare, dar țin să-ți spun că asta este una dintre cele mai bine scrise povești pe care le-am citit pe aici ;)) congrats!
:cool:

Merci!
 

Morticia Addams

hall of fame
Joined
Jan 20, 2012
Messages
1,109
Reaction score
122
Location
Bucuresti
. De fetele pe care inca le mai invit la cine romantice impreuna cu sampanie si petale de trandafir, unele refuzandu-ma zambind cu stil, altele incantate si nerabdatoare sa-mi simta transpiratia acoperita de parfum.



Cu consideratie,
Iulian.
Abuz in serviciu, domne! Profita de statut :))

Am avut noi o discutie candva plecata de la diferite vorbe (adevarate sau nu) pe care am incheiat-o ca doi adulti civilizati.

Frumos ai scris! Mult succes in continuare, Iulian! :*
 
Joined
Jun 12, 2013
Messages
6,238
Reaction score
294
Age
31
Location
Valcea
Nu-l mai laudati ca i se urca repede la cap .... :(

Aaaaa.... da , era sa uit . Mult succes in continuare !!




P.S Dai 20 de euro pt ce te-am urat succes ! :* :))
 

Calae

hall of fame
Joined
May 28, 2009
Messages
8,917
Reaction score
394
Location
Laleagane
Un baiat muncitor care tine la staful Laleagane bv tie man hai sa-l tinem pe 1 staful Laleagane !!!!
 
Joined
Sep 18, 2008
Messages
39
Reaction score
4
Age
28
Location
t2
Mai bine bei Zyklon B decat bere alcool. Pe bune... bere fara alcool ? Ciudat, e ca Mercedesul fara emblema... sau ca femeia care nu [...]
Sunt curios ce senzatie ai sa bei bere si sa nu te imbeti :)))

Anyways... caterinca povestea ta :D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top