O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [MIX Area] Discutii generale si propuneri

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Apr 28, 2011
Messages
408
Reaction score
1
Location
LosT
Salutare,

Va asteptam eventualele propuneri cu privire la ceea ce ati dori in continuare sa aveti in timpul unui mix, dar si cu forme organizatorice pe care le-am putea aborda. Fiecare propunere va fi atent analizata!
 
Last edited by a moderator:
Joined
Jan 22, 2012
Messages
166
Reaction score
1
Location
Buzau
Re: [Mix] Discutii libere si propuneri

salut as dori sa fiu si eu inscris in proiect daca se mai poate? am dat si un sv pt acest proiect sa facem totul cat mai bine
 
Joined
Dec 25, 2010
Messages
175
Reaction score
0
Location
asa faci ?
Re: [Mix] Discutii libere si propuneri

salut as dori sa fiu si eu inscris in proiect daca se mai poate? am dat si un sv pt acest proiect sa facem totul cat mai bine
Chiar ma asteptam la asta :) frate am crezut ca ai dat serverul sa ajuti llg mix nu sa ai o functie aici, asta tine de experienta nu de un server oferit.
 
Joined
Jan 22, 2012
Messages
166
Reaction score
1
Location
Buzau
Re: [Mix] Discutii libere si propuneri

nu ca vreau functie vreau sa ma implic in proiect :) sa ma joc si eu cu voi mixuri:))
 
Joined
Feb 19, 2012
Messages
869
Reaction score
30
Age
26
Location
Respawn.Laleagane.Ro
Re: [Mix] Discutii libere si propuneri

O propunere .Bagati oameni care se pot ocupa de sv , sa joace mixuri etc , nu aduceti baieti care sa fie admini doar cu numele sau pe forum.Imi pare bine ca la-ti redeschis , succes si multa bafta . Salut
 
Joined
Dec 25, 2010
Messages
175
Reaction score
0
Location
asa faci ?
Re: [Mix] Discutii libere si propuneri

Tu nu ai acest drept fiindca nu deti buletin .Intrarea pe server se va face pe baza de CNP . Sper sa apuc sa joc si eu 10-20 mix-uri inainte de "a-mi sterge pc-ul din memorie "
Mai nou te bagi si in seama cu mine :))
Daca nu ti-ai sters pc-ul din memorie pana la 20 de ani, de ce ai face-o acum ? Sa inteleg ca iar te-au angajat la remat ?
 
Joined
Dec 20, 2010
Messages
1,361
Reaction score
0
Re: [Mix] Discutii libere si propuneri

Tu nu ai acest drept fiindca nu deti buletin .Intrarea pe server se va face pe baza de CNP . Sper sa apuc sa joc si eu 10-20 mix-uri inainte de "a-mi sterge pc-ul din memorie "

Mai nou te bagi si in seama cu mine :))
Daca nu ti-ai sters pc-ul din memorie pana la 20 de ani, de ce ai face-o acum ? Sa inteleg ca iar te-au angajat la remat ?

Terminati amandoi !
 
Joined
Apr 7, 2012
Messages
341
Reaction score
0
Location
In the middle
Re: [Mix] Discutii libere si propuneri

Asteptam redeschiderea, daca e astaptam si un warnight asa de incalzire. Daca aveti nevoie de ajutor Meez e aici.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top